Na żywo

Drużynowy konkurs lotów na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Maciej Mikołajczyk
  • Więcej o drużynowym konkursie Pucharu Świata w Oberstdorfie w poniższym newsie.
    Skomentuj 0

• Polska rywalizację w FIS Team Tourze zakończyła na siódmej pozycji.
    Skomentuj 0

• Norwegowie wygrali nie tylko niedzielną "drużynówkę" w Oberstdorfie, ale także cały cykl FIS Team Tour, w którym przed konkursem prowadzili reprezentanci Słowenii.
    Skomentuj 0

• Słoweńcy ostatecznie o 2,5 punktu wygrali walkę o trzecie miejsce z reprezentacją Niemiec. Polacy z notą 1279,6 kończą zawody na szóstej pozycji.
    Skomentuj 0

• "Wikingowie" pokonali Austriaków prawie o 50 "oczek". Skład zwycięzców: Anders Jacobsen, Tom Hilde, Anders Bardal, Andreas Stjernen.
    Skomentuj 0

• Alexander Stoeckl odbiera już gratulacje w gnieździe trenerskim, w którym tym razem stoi nie Łukasz Kruczek, a Robert Mateja.
    Skomentuj 0

• Andreas Stjernen dopełnił formalności. Wystarczało 160, a było 197,5 metra.
    Skomentuj 0

• "Schlieri" zrobił to, co do niego należało - 202,5 metra. Austria druga, Słowenia trzecia, a Niemcy na czwartym miejscu.