WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
Skoki narciarskie Czwartkowe kwalifikacje w Pjongczang Zakończony
Relacja z kwalifkacji za nami. Zapraszamy już na główny konkurs, którego start wyznaczono na godzinę 11:00 czasu polskiego. Rywalizacja także odbędzie się na normalnej skoczni.
3
Przejdź do pełnej relacji
Relacja z kwalifkacji za nami. Zapraszamy już na główny konkurs, którego start wyznaczono na godzinę 11:00 czasu polskiego. Rywalizacja także odbędzie się na normalnej skoczni.
3
Kamil Stoch z belki startowej o numerze 12 uzyskał równe 100 metrów. 
11
Nowy rekord skoczni ustanawia Stefan Kraft, który uzyskał z 12. belki aż 113,5 metra.
3
Dla Stefana Krafta belka startowa obniżona do nr 12.
2
Kwalifikacje dla Karl Geigera. Dawid Kubacki, Jan Ziobro i Stefan Hula awansowali do konkursu. Czołowa dziesiątka skacze z 13. belki.
0
Belka startowa obniżona do nr 13.
2
Kapitalny skok Karla Geigera. Niemiec wykorzystał mocne podmuchy pod narty (odjęte aż 16 punktów) i uzyskał 112 metrów. To nowy rekord obiektu. 
2
Świetny skok Dawida Kubackiego, który miał odjęte tylko 5,7 punktu, a mimo to uzyskał aż 100 metrów.
0
Pewny awans do zawodów Jana Ziobry. Polak uzyskał 98 metrów z 14. belki (odjęte 10,7 punktu za wiatr).
1
Stefan Hula uzyskał 83 metry, co przy tylko odjętych 3,8 punktu za wiatr i belce 14., dało mu kwalifikację do głównych zawodów.
0
Anze Lanisek, który w środę zajął 4. miejsce i jest współrekordzistą dużego obiektu potwierdza swoją formę. Słoweniec skoczył 101,5 metra i prowadzi w kwalifikacjach. Belka startowa obniżona do nr 14. 
2
W kwalifikacjach mieliśmy już kilka przerw ze względu na silny wiatr. Eliminacje powinny jednak zostać przeprowadzone do końca. Na razie belka bez zmian - nr 16. 
2
Do głównego konkursu awansowało już 2 reprezentantów Koreii Południowej. Kim Hyun-ki i Choi Seou wykorzystali mocny wiatr pod narty i w czwartek przynajmniej jeszcze raz zaprezentują się rodzimej publiczności. 
1
Na skoczni panują loteryjne warunki. Pomiary wiatru kształtują się od 0,5 do nawet 2 m/s pod narty.
2
Kolejna zmiana w programie zawodów. Rozpoczynamy już teraz kwalifikacje! Belka startowa o numerze 16.
1
Jako ciekawostkę warto podkreślić, że wygrywając w czwartek Sara Takanashi triumfowała już po raz 53 w PŚ, dzięki czemu wyrównała rekord Gregora Schlierenzauera  
1
Sara Takanashi wygrała czwartkowy konkurs PŚ pań w Pjongczang. Organizatorzy poinformowali już oficjalnie, że kwalifikacje mężczyzn - ze względu na przedłużający się konkurs pań - rozpoczną się o godzinie 10:00 czasu polskiego. 
1
W oczekiwaniu na rozpoczęcie kwalifikacji, przypomnijmy sobie środowe zawody na dużym obiekcie Alpensia Jumping Park (HS140).
1
Przed kwalifikacjami mężczyzn na skoczni normalnej rozegrano drugi indywidualny konkurs kobiet. Właśnie dlatego start eliminacji opóźni się o kilka minut.
3
Miejsce w głównym konkursie - z racji pozycji w czołowej dziesiątce PŚ - mają zapewnione Piotr ŻyłaMaciej Kot i Kamil Stoch.
0
O awans do zawodów powalczy 3 Polaków: Stefan HulaJan Ziobro i Dawid Kubacki.
0
Na początek ważna informacja. Zgodnie z prognozami meteorologów wiatr w Pjongczang jest bardzo silny. W związku z tym, by przeprowadzić konkurs sprawnie, jury zdecydowało się przenieść rywalizację z dużej skoczni na obiekt normalny (K-98).
2
Witamy państwa w czwartkowe przedpołunie. Rozpoczynamy relację z kwalifikacji do drugiego indywidualnego konkursu w Pjongczang.
0

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.