Miss mundialu nie daje o sobie zapomnieć. Chorwaci mogą liczyć na jej wsparcie

Ivana Knoll wciąż cieszy się dużą popularnością. Celebrytka śladem Chorwatów wybrała się do Holandii, gdzie drużyna narodowa powalczy o triumf w Lidze Narodów.

RS
Ivana Knoll Instagram / oficjalny profil / Na zdjęciu: Ivana Knoll
Dużo emocji przysporzyła kibicom półfinałowa rywalizacja Chorwacji z reprezentacją Holandii. Po 90 minutach drużyny remisowały 2:2 i w efekcie sędzia musiał zarządzić dogrywkę, w której lepsi okazali się goście. Podopieczni Zlatko Dalicia zwyciężyli z "Oranje" 4:2.

Chorwacja zagwarantowała sobie miejsce w finale Ligi Narodów i już w niedzielny wieczór zagra o puchar. Rywalem drużyny z Bałkanów będzie natomiast hiszpańska kadra. "La Roja" poradziła sobie z Włochami (2:1).

Z trybun zawodników Dalicia wspierała będzie Ivana Knoll. O modelce zrobiło się głośno w trakcie zeszłorocznych mistrzostw świata. Miss mundialu wykorzystuje swoje pięć minut i przypomniała o sobie fanom.

Knoll wybrała się do Holandii śladem chorwackiej kadry. Na InstaStories celebrytka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z innymi kibica. Później odwiedziła również słynne muzeum Vincenta van Gogha w Amsterdamie.

Można się spodziewać, że w niedzielę Ivana Knoll pojawi się na trybunach De Kuip w Rotterdamie. Początek spotkania Chorwacji z Hiszpanią zaplanowano na godz. 20:45.
Źródło: Instagram Źródło: Instagram
Czytaj więcej: Gwiazda Napoli podjęła decyzję. Obrońca chce trafić do tego klubu Zwycięstwo z Niemcami może być kolejnym przełomem. Były selekcjoner: Wzniesie nas na zupełnie inny poziom