Tak piłkarze Realu świętowali wygraną z Barcą. Ronaldo pokazał super "kaloryfer"

Kibice Realu Madryt w sobotę mieli ogromne powody do radości. Ich ukochana drużyna pokonała Barcelonę 2:1 na Camp Nou i jednocześnie zachowała realne szanse na zdobycie tytułu mistrza Hiszpanii.

Redakcja
Redakcja
PAP/EPA

Real Madryt przegrywał od 56. minuty po bramce Gerarda Pique. Sześć minut później strzałem z przewrotki wyrównał Karim Benzema. Zwycięska bramka padła, gdy "Królewscy" grali bez wyrzuconego z boiska za czerwoną kartkę Sergio Ramosa. Jej autorem był Cristiano Ronaldo.

Po końcowym gwizdku euforia fanów klubu z Madrytu była ogromna. Zinedine Zidane i jego podopieczni również hucznie świętowali zdobycie trzech punktów na boisku odwiecznego wroga. Wystarczy rzucić okiem zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Na fotce widać rozradowanych w szatni piłkarzy Realu, gdzie największą uwagę zwraca efektowny "sześciopak" Ronaldo.