Internet oszalał po golu bramkarza Niecieczy. Oto najlepsze memy

Wisła Kraków straciła dwa punkty w meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Postarał się o to... bramkarz gości.

Redakcja
Redakcja

Wynik meczu 33. kolejki Ekstraklasy w Krakowie (2:2) ustalił - w ostatniej akcji meczu - Sebastian Nowak. Mierzący prawie 200 cm wzrostu bramkarz drużyny z Niecieczy znalazł się w polu karnym Wisły i strzałem głową zapewnił swojemu zespołowi niezwykle ważny punkt w walce o utrzymanie w lidze.

Wyczyn Nowaka stał się motywem przewodnim memów internetowych. Fani śmieją się także z trenera Wisły Dariusza Wdowczyka oraz z... napastnika Denisa Thomalli. Piłkarz ten, grając w Ekstraklasie w barwach Lecha Poznań, nie zdołał strzelić gola i w przerwie zimowej został wypożyczony przez "Kolejorza" do zespołu 2. Bundesligi - 1. FC Heidenheim.

- Nawet bramkarz Termaliki strzelił od ciebie więcej goli w Ekstraklasie - kpią internauci.

Zapraszamy do obejrzenia memów po szalonym meczu w Krakowie.