"100 mln plus Cristiano za Saula". Memy po meczu LM Atletico z Bayernem

W pierwszym spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów Atletico Madryt pokonało na własnym boisku Bayern Monachium 1:0. Bohaterem meczu został 21-letni Saul Niguez.

Redakcja
Redakcja

Pomocnik Atletico popisał się akcją, której nie powstydziliby się Leo Messi czy w przeszłości Diego Maradona. Saul Niguez ruszył z piłką niemal z połowy boiska, wymanewrował kilku rywali i na koniec pokonał Manuela Neuera.

- Halo? Atletico? 100 mln plus Cristiano za Saula - mówił w jednym z memów szef Realu Madryt, Florentino Perez.

W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie, pomimo kilku świetnych okazji z obu stron. Zapraszamy do obejrzenia najlepszych memów po meczu LM w Madrycie.

Atletico Madryt awansuje do finału LM sezonu 2015/16?