"Wasyl" i jego koledzy wpadli w szał radości. Zobacz, jak Leicester świętował tytuł

Piłkarze Leicester City zebrali się w domu swojego najlepszego strzelca. Po remisie Tottenhamu z Chelsea zawodnicy "Lisów" oszaleli z radości.

Redakcja
Redakcja

Leicester City dopięło swego i sprawiło jedną z największych sensacji w historii Premier League. "Lisy" utarły nosa gigantom i w poniedziałek zapewniły sobie mistrzostwo Anglii. Stało się tak dzięki... Chelsea Londyn.

Londyńczycy po pierwszej połowie przegrywali z drugim w tabeli Tottenhamem Hotspur 0:2. Po przerwie "The Blues" rzucili się na drużynę gości i wyszarpali remis 2:2. Ten wynik oznacza, że na dwie kolejki przed końcem Leicester ma siedem punktów przewagi nad "Kogutami" i zapewnione mistrzostwo.

Derby Londynu wspólnie oglądali piłkarze "Lisów". Spotkali się oni w domu Jamiego Vardy'ego, najlepszego strzelca drużyny. Po ostatnim gwizdku na Stamford Bridge wybuchła wielka euforia wśród graczy nowego mistrza. Christian Fuchs uwiecznił to na filmie. Dziką radość zawodników możecie zobaczyć na stronie nr 2.

Zobaczcie także zdjęcia szalejących z radości piłkarzy Leicester City. Dla Marcina Wasilewskiego i jego kolegów musiała to być niezwykła noc!

Czy za rok Leicester City obroni mistrzostwo Anglii?