Nie trafiła do pustej bramki w doliczonym czasie gry finału ME. Niewiarygodne "pudło"!

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Twitter /
YouTube / Twitter /

Młoda piłkarka z Hiszpanii mogła przedłużyć nadzieje swojej drużyny na złote medale, ale spisała się fatalnie. Tego nie dało się... nie strzelić!

Mecz finałowy piłkarskich ME kobiet do lat 19 pomiędzy Francją a Hiszpanią (wynik 2:1), którego areną było centrum treningowe SFZ w słowackiej miejscowości Senec, toczył się w arcytrudnych warunkach pogodowych. Z powodu ulewnego deszczu spotkanie zostało nawet przerwane na kilkadziesiąt minut.

W doliczonym czasie gry - przy prowadzeniu Francuzek 2:1 - fatalne "pudło" zaliczyła Nahikari Garcia. 19-letnia Hiszpanka nie trafiła do pustej bramki z około dwóch metrów.

Po strzale Nahikari piłka poszybowała nad poprzeczką i francuskie zawodniczki mogły cieszyć się ze zdobycia mistrzostwa Starego Kontynentu. - Niewiarygodne, niewiarygodne... - krzyczał do mikrofonu hiszpański komentator Eurosportu. Opracował PB