Cristiano Ronaldo nie miał pojęcia, że podczas krótkiej wymiany zdań z byłym kolegą z klubu obok niego stał kamerzysta i wszystko nagrywał. Już dawno fani nie widzieli, żeby Portugalczyk był tak zawstydzony.

Przemek Sibera
Getty Images / Octavio Passos

Cristiano Ronaldo tryskał humorem przed sobotnim spotkaniem ligowym z Espanyolem.

Do sieci trafił filmik z tunelu, na którym widać, jak piłkarz Realu Madryt żartuje z fryzury bramkarza rywali Diego Lopeza, który do niedawna był jego klubowym kolegą.

- Diego, wyglądasz jakbyś przeszczepił sobie z 3600 włosów - wypalił Portugalczyk do 35-letniego Hiszpana, po czym go wyściskał.

Uśmiech Ronaldo nie trwał jednak długo. Gdy w końcu Alvaro Morata uświadomił go, że obok stoi kamerzysta i wszystko nagrywa, zawodnik "Królewskich" zrobił się czerwony ze wstydu i zakrył twarz.

Zobacz ten moment.

Ronaldo rozegrał 90 minut z Espanyolem, ale nie wpisał się na listę strzelców. Real wygrał 2:0 po bramkach Moraty i Garetha Bale'a.

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)