Słońce i przepiękne widoki. Tak Lewandowscy spędzają niedzielę

Robert Lewandowski w końcu mógł pozwolić sobie na chwilę relaksu. Polski napastnik w niedzielę odpoczywał w jednej z najpiękniejszych stolic na świecie. Podczas wycieczki towarzyszyła mu żona Anna, która wkrótce urodzi dziecko.

Przemek Sibera
Instagram
Bayern Monachium rzutem na taśmę wyszarpał remis z Herthą Berlin 1:1 w sobotnim spotkaniu Bundesligi. Gola na wagę punktu strzelił w szóstej minucie doliczonego czasu gry Robert Lewandowski. Jak się później okazało, była to ostatnia akcja meczu.

W niedzielę polski napastnik miał dzień wolny od treningów. Ten czas postanowił spędzić w towarzystwie żony, która w kwietniu ma urodzić mu pierwsze dziecko.

Robert zabrał Annę na krótką wycieczkę do stolicy Włoch. Zakochani zwiedzili m.in. jeden z najsłynniejszych placów Rzymu - Piazza di Spagna (Plac Hiszpański). Jak widać na zdjęciach opublikowanych na portalach społecznościowych, pogodę mieli idealną.

- Miłego dnia! - napisał "Lewy" w komentarzach. Jego małżonka także umieściła w sieci fotografię z Rzymu.

Zobacz, jak niedzielę spędza we Włoszech pierwsza para polskiego futbolu.

Czy Robert Lewandowski strzeli gola także w kolejnym meczu Bayernu - z HSV?