)

To najpiękniejsza sztafeta biegaczek na świecie? Oto polskie złote dziewczyny

Polki zostały halowymi mistrzyniami Europy w sztafecie 4x400 metrów. Biało-Czerwone są nie tylko szybkie, ale także atrakcyjne. Zobaczcie ich zdjęcia.
Rafał Mielinowski
PAP/Adam Warżawa

Halowe mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce były rewelacyjne w wykonaniu Polaków. Nasi sportowcy w Belgradzie zdobyli dwanaście medali, a aż siedem było złotych. Dzięki temu nasi rodacy wygrali klasyfikację medalową i pokazali, że na "Starym Kontynencie" są potęgą.

Złoto zdobyła m.in. kobieca sztafeta 4x400m. Nasze biegaczki spisały się rewelacyjnie i nie dały szans Brytyjkom. Na sukces zapracowały Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart oraz Justyna Święty.

Polki nie tylko świetnie biegają, ale mogłyby też walczyć o tytuł najpiękniejszej sztafety na świecie. Wszystkie cztery biegaczki mają jedną cechę wspólną - są blondynkami.

Z okazji zwycięstwa przejrzeliśmy ich profile w portalach społecznościowych i wybraliśmy najlepsze zdjęcia. Zobaczcie piękne mistrzynie Europy.