WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
)

Wyjątkowe spotkanie w Monachium. Pazurowie odwiedzili Annę i Roberta Lewandowskich

Cezary Pazura miał okazję zobaczyć miasto, ośrodek treningowy Bayernu, a później zjeść kolację z piłkarzem reprezentacji Polski i jego żoną.
Przemek Sibera
Przemek Sibera

Robert i Anna Lewandowscy w czwartek w Monachium mieli wyjątkowych gości. Pierwszą parę polskiego futbolu odwiedził znany aktor Cezary Pazura wraz z żoną Edytą.

Spotkanie odbywało się w miłej atmosferze. Piłkarz Bayernu i jego ukochana najpierw oprowadzili swoich towarzyszy po mieście oraz ośrodku treningowym bawarskiego klubu, a później zaprosili na kolację.

- Włoskie jedzenie. Bezglutenowo - relacjonowała wizytę w restauracji Lewandowska za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram.

Pazura to dobry znajomy żony gwiazdy reprezentacji Polski. Aktor pomaga Annie w promocji Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w dniach 18-24 marca.

Zobacz zdjęcia ze spotkania Lewandowskich z Pazurami.

Polub SportowyBar na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (8):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • akilijan 0
  U MNIE WCZORAJ NA KOLACJI BYŁ ZIUTEK I OSTRO DALIŚMY OGNIA. JAK KTOŚ CHCE TO PODAM MENU.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Musti 0
  Cenie umiejętności lewego, tylko nie rozumiem ich zachowania. Mają wszystko, kasy jak lodu , zdrowie, zaraz dziecko. Nie wnikam czy się kumplują z Pazurami czy nie , ale czy w dzisiejszych czasach nikt nie ceni sobie prywatności? po co to wszystko ludziom pokazywać i się z tym odnosić i liczyć na lajki ? Ja rozumiem jakaś fotka z treningu , z szatni cokolwiek, to jest ciekawe dla kibiców. Ale spotkanie z Pazurami , Anna i jej gluten... ręce opadają.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Mattx7 0
  Niedługo spotkanie z Lewym, będzie jak z Papieżem. Oficjalna audiencja, oprowadzanie po włościach, spacer w ogrodzie i podarek na odchodne ... Oby nie przeginacie?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)