Vital Heynen postawi piwo polskim kibicom! Jest jeden warunek

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Vital Heynen
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Vital Heynen

Jeśli reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn wygra niedzielny mecz z Niemcami za trzy punkty, trener Vital Heynen postawi piwo każdemu kibicowi, który pojawi się po spotkaniu pod Atlas Areną w Łodzi.

W tym artykule dowiesz się o:

W sobotę Biało-Czerwoni odnieśli kolejne, piąte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Narodów. Tym razem Polacy nie oddali nawet seta Chińczykom prowadzonym przez Raula Lozano.

Po zakończeniu spotkania trener kadry Vital Heynen zdecydował się na ciekawą obietnicę. Belg zapowiedział, że jeśli w niedzielę jego drużyna pokona Niemców w stosunku 3:0 lub 3:1, osobiście kupi każdemu z kibiców piwo!

Heynen ogłosił, że jeśli jego zawodnicy zdobędą w niedzielę trzy punkty, po meczu pojawi się pod Atlas Areną w Łodzi i kupi piwo każdemu z obecnych fanów.

Dodajmy, że byłby to nie pierwszy przypadek w trenerskiej karierze Heynena, gdy kupi on ten trunek kibicom.

Wiosną 2017 roku, przed pierwszym spotkaniem swojego zespołu VfB Friedrichshafen z Zenitem Kazań w Lidze Mistrzów, zapowiedział, że za każdego wygranego seta, którego ugra jego drużyna, postawi wszystkim piwo. Jego zawodnicy wygrali jedną partię, a on honorowo wywiązał się z obietnicy.

Spotkanie z Niemcami będzie ostatnim na długi czas meczem naszych siatkarzy w Polsce. W kolejnych tygodniach będą grać w Japonii, USA i Australii.

Czy w niedzielę Polacy pokonają Niemców?