Liga Europy. Zawodnik TSG 1899 Hoffenheim zamiast wrócić na boisko, pojechał do szpitala

W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze - trzeba czasami wybrać co jest priorytetem. Takiego wyboru w przerwie meczu Ligi Europy TSG 1899 Hoffenheim - Crvena Zvezda Belgrad dokonał zawodnik gospodarzy Florian Grillitsch.

Krzysztof Kaczmarczyk
Florian Grillitsch Getty Images / Matthias Hangst / Na zdjęciu: Florian Grillitsch
Tego w historii Ligi Europy jeszcze nie było. Zmiana dokonana w przerwie meczu jest czymś normalnym, ale w tym przypadku jej powód już zdecydowanie nie.

Florian Grillitsch rozegrał dobre 45 minut, ale na drugą połowę meczu już nie wyszedł. Powód? Narodziny dziecka!

Austriak w przerwie prosto z szatni udał się do szpitala, gdzie jego partnerka zaczęła rodzić. - Może tej nocy będziemy mieli kolejne dziecko - tłumaczył na antenie stacji RTL zmianę menadżer Alexander Rosen.

Powód zmiany szybko został też wytłumaczony na kanałach social media ekipy TSG 1899 Hoffenheim. "Niezwykły powód do zmiany. Florian Grillitsch pojechał na narodziny swojego dziecka" - napisano.

Ostatecznie ekipa TSG 1899 Hoffenheim pokonała Crveną Zvezdę Belgrad 2:0 po bramkach Christopha Baumgartnera (64) i Munasa Dabbura (90).