Wrzawa już w połowie. Kapitalna akcja w meczu Huberta Hurkacza [WIDEO]

Pablo Carreno Busta odrodził się po pierwszym, nieudanym secie w finale turnieju w Montrealu. Napędzał się w starciu z Hubertem Hurkaczem takimi rewelacyjnymi akcjami.

Hubert Hurkacz w finale turnieju w Montrealu Twitter / ATP / Hubert Hurkacz w finale turnieju w Montrealu
Hubert Hurkacz ma za sobą pozytywny występ w turnieju w Montrealu. Do pełni szczęścia zabrakło zwycięstwa w finale z Pablo Carreno. W starciu z Hiszpanem reprezentant Polski wystartował obiecująco, jako pierwszy przełamał serwis przeciwnika i wygrał pierwszego seta 6:3.

Okazało się, że południowiec ma rezerwy do uwolnienia i od początku drugiego seta zaczął pokazywać lepszy tenis. Do końca meczu już tylko on zwyciężał w gemach przy serwisie przeciwnika i tak w drugiej, jak i w trzeciej partii wygrał 6:3. Trofeum dla najlepszego zawodnika w Montrealu przypadło Pablo Carrenie, a Hurkacz musiał obejść się smakiem.

Hiszpan wygrał między innymi w najpiękniejszej akcji finału, która kandyduje również do najlepszej wymiany turnieju. Hurkacz próbował pokonać przeciwnika zarówno skrótem jak i spektakularnym lobem. Później Polak znalazł się w defensywie i ostatecznie nie poradził sobie z walecznym południowcem.

Kibice nie wytrzymali i wrzawa rozpoczęła się już w połowie wymiany. Po jej zakończeniu widzowie wstali z miejsc na trybunach i oklaskiwali tenisistów. Wściekł się Hurkacz, który nie wykorzystał swoich szans na zapunktowanie.

Czy Hubert Hurkacz awansuje minimum do ćwierćfinału US Open?