Gdzie oglądać mecz Świątek - Sorribes? Wimbledon 2023 na żywo, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Robert Prange / Iga Świątek
Getty Images / Robert Prange / Iga Świątek

Sara Sorribes stanie na drodze Igi Świątek w drugiej rundzie Wimbledonu. Spotkanie rozpocznie się nie wcześniej, niż o godz. 16:00. Sprawdź, gdzie możesz je obejrzeć.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

Wimbledon 2023. Iga Świątek - Sara Sorribes. Transmisja TV[/b]

Iga Świątek bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczny Wimbledon, bo w zaledwie 81 minut przeszła przez pierwszą rundę, eliminując w dwóch setach Chinkę Lin Zhu.

- Myślę, że wykonałam naprawdę solidną pracę. Odczuwałam podczas tego meczu dużą pewność siebie. Cieszę się, że udało mi się rozegrać to spotkanie na własnych warunkach - mówiła tuż po meczu liderka rankingu WTA.

W drugiej rundzie rywalką Świątek będzie Sara Sorribes. Tenisistki wyjdą do gry na korcie centralnym około godz. 16:00 czasu polskiego (drugi mecz w kolejności). Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Świątek - Sorribes. Stream, relacja live, na żywo

Mecz Iga Świątek - Sara Sorribes zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Iga Świątek - Sara Sorribes: 05.07.2023 (środa), godz. 16:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty