Świątek przegrywała mecz. Zobacz, co wtedy zrobiła

Iga Świątek rywalizuje z Eliną Switoliną w ćwierćfinale Wimbledonu. Przy stanie 6:5 w pierwszym secie w oczy kibiców rzuciło się to, co zrobiła Polka.

Szymon Michalski
Iga Świątek PAP/EPA / Isabel Infantes / Polsat Sport/Twitter / Na zdjęciu: Iga Świątek
Pierwszy set meczu o przepustkę do półfinału Wimbledonu nie układał się po myśli Igi Świątek. Ostatecznie zakończył się on zwycięstwem Eliny Switoliny 7:5.

Kamery Polsatu Sport zarejestrowały zachowanie polskiej tenisistki przy stanie 6:5 dla rywalki Świątek. Co wówczas zrobiła liderka rankingu WTA?

Polka w trakcie krótkiej przerwy usiadła i zaczęła przeglądać notes z notatkami. Co w nim było zapisane? Tego nie wiemy, lecz możemy przypuszczać, że były to spostrzeżenia swoje lub też trenera naszej tenisistki.

"W takim momencie to może pomóc..." - czytamy na Twitterze Polsatu Sport. We wpisie dodany został film ukazujący Świątek, która przegląda wspomniany notes.

Dodajmy, że po pierwszym secie w meczu Świątek ze Switoliną nastąpiła nieco dłuższa, ok. 15 minutowa przerwa. Sędzia wstrzymał grę, ponieważ zamykany był dach nad kortem centralnym (więcej przeczytasz TUTAJ).