Wygrała mecz i wrzuciła mema. Polska tenisistka rozbawiła fanów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Andy Cheung / Na zdjęciu: Magda Linette
Getty Images / Andy Cheung / Na zdjęciu: Magda Linette

Magda Linette w końcu przerwała koszmarną serię. Od razu wrócił dobry humor, czego efektem jest wpis w platformie X. Tenisistka pokazała mema ze sobą w roli głównej.

W tym artykule dowiesz się o:

Ostatnie miesiące były trudne dla Magdy Linette. Polska tenisistka regularnie odpadała z turniejów po pierwszym meczu. 32-latka miała serię czterech porażek z rzędu i wreszcie doczekała się przełamania.

Linette długo wyczekiwane zwycięstwo odniosła w turnieju WTA 500 w Charleston. Polka w dwóch setach pokonała Petrę Martić 6:3, 6:4. Nie dziwi, że od razu poprawił jej się humor i nabrała ochoty do żartów.

Polska tenisistka po zwycięstwie uaktywniła się w social mediach. W platformie X skomentowała swój sukces. Dość nietypowo, bo zrobiła to za pomocą mema.

"Biegiem do następnej rundy" - pisze nasza rodaczka. W memie widzimy ją wklejoną na zdjęciu z imprezy biegowej. To jednak nie wszystko, bo po chwili wrzuciła kolejnego.

"Oh, przepraszam, zły sport" - czytamy przy kolejnym memie, na którym Linette biegnie w przeciwnym kierunku. Pozostaje jej życzyć, aby tak dobry humor nie opuszczał jej w kolejnych dniach.

Magda Linette w II rundzie turnieju WTA 500 w Charlestone zmierzy się z Dajaną Jastremską. To będzie znacznie trudniejsze wyzwanie, bo Ukrainka zajmuje 32. miejsce w rankingu WTA.

Magda Linette gra dalej w Charleston. Z kim kolejny mecz? >> Polski wtorek w Charleston. Zagrają Magdalena Fręch i Magda Linette >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Magda Linette pokona Dajanę Jastremską?