ATP Estoril. Cristian Garin - Hubert Hurkacz. Czy będzie transmisja? O której?

W sobotę, 6 kwietnia o godzinie 16:00 Hubert Hurkacz powalczy o historyczny finał na korcie ziemnym. W ramach półfinału turnieju rangi ATP 250 w Estoril zmierzy się z Chilijczykiem Cristianem Garinem. Sprawdź, gdzie oglądać ten mecz.

JF
Hubert Hurkacz WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Cristian Garin - Hubert Hurkacz. Gdzie oglądać mecz turnieju ATP Estoril? Czy będzie w TV? O której start?

Hubert Hurkacz i inni tenisiści przenieśli się do rywalizacji na kortach ziemnych. To nie jest dobra informacja dla Polaka, który nie jest fanem tych obiektów. Jednak turniej rangi ATP 250 w Estoril zainaugurował udanie, bo pokonał Jana Choinskiego. Następnie po raz pierwszy w historii zameldował się w półfinale imprezy na mączce, eliminując Pablo Llamasa Ruiza.

W sobotę, 6 kwietnia nasz tenisista powalczy o historyczny finał na korcie ziemnym. Przeciwnikiem wrocławianina, który zajmuje 10. miejsce w światowym rankingu ATP będzie 112. rakieta świata, a mianowicie Cristian Garin. Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą raz, w 2018 roku Chilijczyk ograł swojego rywala na Wimbledonie. Tym samym czeka ich pierwsza rywalizacja na mączce.

Transmisja telewizyjna z tego pojedynku tym razem odbędzie się na Polsacie Sport News. Wspomniana stacja zajęła się turniejem w Estoril, ale od ćwierćfinału. Dzięki temu ostatecznie można obserwować zmagania Hurkacza, które z uwagi na przepełniony kalendarz nie są pokazywane na głównym kanale.

ATP Estoril w internecie. Stream online z meczu Cristian Garin - Hubert Hurkacz

Mecz Cristian Garin - Hubert Hurkacz zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja z meczu Cristian Garin - Hubert Hurkacz. LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty
.

Początek meczu Cristian Garin - Hubert Hurkacz: 16:00. Transmisja TV: Polsat Sport News. Stream online: Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.