WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

WTA Paryż: program i wyniki

"Wieczór Amélie" to zorganizowana przez Mauresmo pierwszego dnia turnieju WTA Tour w hali de Coubertina w Paryżu charytatywna impreza, z której środki zostaną przekazane na Instytut Curie, zajmującą się dziś badaniami nad rakiem placówkę założoną w 1909 roku dla Marii Skłodowskiej-Curie.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Open GDF SUEZ, Paryż (Francja)
WTA Tour Premier, kort twardy w hali (Greenset na deskach), pula nagród 618 tys. $

finał:

niedziela, 13 lutego

Petra Kvitová (Czechy, 4) - Kim Clijsters (Belgia, 1) 6:4, 6:3

półfinał:

sobota, 12 lutego

Kim Clijsters (Belgia, 1) - Kaia Kanepi (Estonia, 3) 6:1, 7:5
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Bethanie Mattek-Sands (USA) 6:2, 6:0

ćwierćfinał:

piątek, 11 lutego

Kim Clijsters (Belgia, 1) - Jelena Dokić (Australia, Q) 6:3, 6:0
Kaia Kanepi (Estonia, 3) - Dominika Cibulková (Słowacja, 8) 6:2, 2:6, 6:2
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Yanina Wickmayer (Belgia, 7/WC) 5:7, 6:3, 7:6(3)
Bethanie Mattek-Sands (USA) - Andrea Petković (Niemcy, 6) 7:6(4), 2:6, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 10 lutego

Kaia Kanepi (Estonia, 3) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 6:3, 6:4
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) 6:4, 6:7(6), 7:6(9)
Jelena Dokić (Australia, Q) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 5) 6:4, 7:6(4)
Andrea Petković (Niemcy, 6) - Zuzana Kučová (Słowacja, Q) 6:4, 6:2
Yanina Wickmayer (Belgia, 7/WC) - Klára Zakopalová (Czechy) 6:1, 6:3
Bethanie Mattek-Sands (USA) - Stéphanie Cohen-Aloro (Francja, LL) 7:5, 6:3

środa, 9 lutego

Kim Clijsters (Belgia, 1) - Kristina Barrois (Niemcy) 4:6, 6:2, 6:0
Dominika Cibulková (Słowacja, 8) - Melanie Oudin (USA) 6:4, 7:6(5)

Pożegnanie Mauresmo w 2010 roku

I runda:

środa, 9 lutego

Nadieżda Pietrowa (Rosja, 5) - Virginie Razzano (Francja, WC) 6:1, 6:3
Andrea Petković (Niemcy, 6) - Angelique Kerber (Niemcy) 7:5, 3:6, 6:2
Yanina Wickmayer (Belgia, 7/WC) - Jelena Wiesnina (Rosja) 7:6(1), 6:2
Sofia Arvidsson (Szwecja) - Alizé Cornet (Francja) 6:2, 7:6(5)

wtorek, 8 lutego

Kaia Kanepi (Estonia, 3) - Anastasija Sevastova (Łotwa) 7:6(5), 6:2
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Wiesna Manasjewa (Rosja, Q) 7:5, 6:4
Dominika Cibulková (Słowacja, 8) - Ana Vrljić (Chorwacja, Q) 6:0, 6:2
Zuzana Kučová (Słowacja, Q) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 4:6, 6:3, 7:6(1)
Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 7:6(5), 6:3
Melanie Oudin (USA) - Wiera Duszewina (Rosja) 7:5, 5:7, 6:2
Jelena Dokić (Australia, Q) - Lucie Šafářová (Czechy) 4:6, 6:3, 6:4
Bethanie Mattek-Sands (USA) - Carla Suárez (Hiszpania) 6:0, 6:3
Klára Zakopalová (Czechy) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria) 6:3, 6:3

poniedziałek, 7 lutego

Kristina Barrois (Niemcy) - Iveta Benešová (Czechy) 5:7, 6:4, 6:4

*

Kim Clijsters (Belgia, 1) oraz Stéphanie Cohen-Aloro (Francja, LL) mają wolny los

Cohen-Aloro w miejsce Marii Szarapowej (Rosja, 2/WC)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.