Radwańska - Cibulkova na żywo!


Relacja odświeża się automatycznie.

Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji na żywo, tym razem z wielkoszlemowego Australian Open! O losowaniu Polek możecie Państwo przeczytać tutaj. Z kolei rywali naszych panów przedstawiliśmy tutaj.

Agnieszka Radwańska Dominika Cibulkova

W dzisiejszym spotkaniu Agnieszka Radwańska zanotowała łącznie 7 kończących uderzeń oraz popełniła 8 błędów własnych. Dominika Cibulkova zagrała tragicznie, skończyła co prawda 15 piłek, lecz niewymuszonych błędów miała aż 36!

Wielki dramat tenisistki z Bratysławy, która zakryła zapłakaną twarz ręcznikiem. Bardzo rzadko się zdarza, aby w finale turnieju WTA zawodniczka nie wygrała nawet gema!

Agnieszka Radwańska

6:0, 6:0 - Cibulkova rozbita! Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!

 • vamos Sama się rozbiła przecież.

Ale przy drugim popełnia... podwójny błąd!

 • SirKoval O ku..... podwójna masakra

 • Crzyjk Dominika załamana, Brawo Aga!

Tenisistka z Bratysławy broni 1. meczbola winnerem po krosie.

Fatalny błąd Słowaczki z bekhendu, trzy piłki meczowe dla krakowianki!

Cibulkova pakuje forhend w siatkę. Polka dwie piłki od zwycięstwa.

6:0, 5:0* - Nic nie jest w stanie odebrać dzisiaj zwycięstwa Polce. Drugi z rzędu wygrany gem serwisowy na sucho przez krakowiankę, która w ostatniej akcji w wielkim stylu przeszła z obrony do ataku. Isia jeden mecz od triumfu w turnieju!

 • Tom_J NIE

 • Tom_J 30:0 Cybulkova powinna skreczować teraz. ;)

 • Crzyjk pytanie za sto punktów, odpuści Aga honorowego gema??

 • Raf123 Cebuli nic nie wchodzi, nic a nic!

Agnieszka Radwańska

*6:0, 4:0 - To naprawdę wielki dramat rywalki krakowianki. Publiczność nagrodziła brawami wspaniały winner Słowaczki, lecz po chwili Cibulkova tragicznie zachowała się przy siatce. Agnieszka Radwańska ma dwa kolejne break pointy, przeciwniczka znów myli się i jest drugie przełamanie dla naszej tenisistki!

 • Pottermaniack Aga bawi się z Dominiką jak chce, a polscy kibice szaleją. ;)

 • Anioł ale idzie

 • Tom_J 5:0: Chce ktoś wygrać 41 razy wkład? Niech TERAZ postawi na Cebulkę! ;)

 • Raf123 Ale Cibulkowa rozbita! Za to Aga wszystko trafia!

6:0, 3:0* - Demolka na korcie Kena Rosewalla! Krakowianka wygrywa gema na sucho i zapisuje na swoje konto dziewiątego gema z rzędu.

 • vamos Kompromitująca postawa Cebuli.

Agnieszka Radwańska

*6:0, 2:0 - Słowaczka sprawia wrażenie zrezygnowanej. W dalszym ciągu mnożą się błędy przez nią popełniane. Isia sprawdza ślad i miała rację, bo piłka była dobra, trzy kolejne break pointy! Cibulkova broni pierwszego, lecz przy drugim wyrzuca piłkę daleko w aut! Agnieszka Radwańska z cennym przełamaniem w II secie.

 • Pottermaniack To nie ta Dominika, która wygrywała z Kerber czy Kvitovą, regularność Agnieszki wyprowadza ją z równowagi i myli się niemiłosiernie.

 • Crzyjk Cebulka obierana na sucho

 • Tom_J 3:0. Toż to jest "rzeź" !

 • Raf123 I as! Zmasakruje ją !!!!

Garść statystyk z I seta: Isia zanotowała 2 kończące uderzenia oraz popełniła zaledwie 6 błędów własnych. Cibulkova z kolei miała 11 winnerów i aż 20 błędów niewymuszonych!

6:0, 1:0* - Cibulkova przed szansą na przełamanie, lecz przy break poincie znów myli się. Radwańska korzysta z prezentów rywalki, całość zamyka pierwszym asem w całym meczu.

Słowaczka fatalnie zaprezentowała się w premierowej odsłonie, ale to nie jest problem krakowianki. Oby Isia szybko zwyciężyła również w drugiej partii!

Agnieszka Radwańska

*6:0 - I set dla Agnieszki Radwańskiej! Cibulkova popełniła zdecydowanie za dużo błędów własnych! Przy pierwszym setbolu dla Polki wyrzuciła piłkę w aut!

5:0* - Kolejny gem nie bez kłopotów dla 23-letniej krakowianki! Isia szybko ucieka na 40-0, lecz ambitnie walcząca rywalka doprowadza do wyrównania, a następnie zdobywa nawet break pointa! Nasza zawodniczka wychodzi jednak cało z tej opresji i jest o jeden gem od zwycięstwa w secie!

Agnieszka Radwańska

*4:0 -  Kolejna okazja dla Polki, błąd Słowaczki i jest przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej!

3:0* - Cibulkova dzięki agresywnej grze wychodzi na 30-15, ale w kolejnej akcji wyrzuca bekhend w aut. Znakomity winner Słowaczki, która w następnej wymianie lokuje piłkę w siatce. Fatalny błąd tenisistki z Bratysławy przy siatce, break point dla krakowianki, lecz tym razem rywalka ratuje się serwisem!

Opiekun Cibulkovej, Matej Liptak, już na korcie. Zobaczymy czy jego rady pomogą słowackiej zawodniczce.

3:0* - Isia myli z forhendu i robi się 30-0 dla przeciwniczki. Krakowianka błyskawicznie odpowiada dwoma znakomitymi serwisami, a po chwili pomocną dłoń podaje jej również Słowaczka. Radwańska idzie do siatki, Cibulkova wyrzuca forhend w aut i Polka powiększa prowadzenie w meczu!

 • Crzyjk Szkoda że KN nie ma , ta by powiedziała odwrotnie, Dominika gra, a punkty zdobywa Aga

 • vamos Hahaha komentator! "Znakomity wolej" czyli wykładka do minięcia :D

Agnieszka Radwańska

*2:0 - Znakomity return naszej tenisistki! Trzecia okazja dla Polki! Cibulkova wyrzuca piłkę w aut i Agnieszka Radwańska zdobywa przełamanie!

1:0* - Cibulkova pakuje piłkę w siatkę i jest pierwszy break point dla Isi! Krakowianka nie wykorzystała szansy, lecz po chwili Słowaczka znów myli się z forhendu. Tym razem Polka także nie zdobywa punktu i ponownie mamy równowagę.

1:0* - Pierwszy punkt gema pada łupem Polki, lecz po chwili szczęście uśmiechnęło się do rywalki, po tym jak piłka zahaczyła o siatkę. Fatalny błąd Słowaczki, która mając punkt na wyciągnięcie ręki, wyrzuciła piłkę w aut. Znakomity winner i mamy po 30.

1:0* - Isia w tarapatach już w gemie otwarcia! Cibulkova wywalczyła dwa break pointy, lecz przy obu Słowaczka popełniła błędy własne. Tenisistka z Bratysławy myli się z returnu, ale w kolejnej akcji zdobywa punkt przy siatce. Znakomity serwis Polki i jeszcze jeden, i jest gem na koncie krakowianki!

pokaż więcej

Powiązane artykuły