Janowicz - Bolelli na żywo!


Relacja odświeża się automatycznie.

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo! Serdecznie zapraszamy na kolejne relacje ze spotkań z udziałem naszych reprezentantów!

Jerzy Janowicz w II rundzie wielkoszlemowego Australian Open! Polak odniósł w Melbourne pierwsze zwycięstwo w karierze, w środę spotka się z Hindusem Somdevem Devvarmanem.

 • Jarek Napierkowski I o to chodzi! 3 sety i wygrana. Złe wejście w mecz całe szczęście nie skutkowało stratą seta. W miarę upływu meczu również serwis wchodził. Brawo! Z Hindusem są duże szanse... Oby tylko od początku wszystko funkcjonowało i będzie dobrze. :)

Jerzy Janowicz

7:5, 6:4, 6:3 - Włoch wychodzi na 40-15, ale daje się zaskoczyć potężnemu forhendowi Polaka. Łodzianin odgrywa kilka długich piłek i doprowadza do równowagi. Rywal minimalnie wyrzuca forhend w aut, meczbol dla Jerzyka! Gem, set i mecz Jerzy Janowicz, kapitalny return!

 • Mania 6:4...Chyba powinno być 6:3 w tym trzecim secie! Bravo JJ!

 • Jaśuu No i pięknie
  Oby tak dalej

7:5, 6:4, 5:3* - Seria znakomitych podań naszego reprezentanta. Włoch nie jest w stanie odegrać żadnej piłki. Gem wygrany na sucho przez Polaka!

*7:5, 6:4, 4:3 - Bolelli zrobił, co do niego należało. Utrzymał podanie do 15. Wciąż jednak musi przełamać serwis Polaka, aby powrócić do gry.

7:5, 6:4, 4:2* - Gem dla Jerzyka, choć było już 30-15 dla rywala! Nasz reprezentant coraz bliżej zwycięstwa w tym meczu.

 • Jaśuu Kto to jest ten Dav Varman co będzie bił z Janowiczem w następnej rundzie?

Jerzy Janowicz

*7:5, 6:4, 3:2 - Jerzy Janowicz przełamał podanie rywala! Włoch wyrzucił piłkę w aut, a przy break poincie nadział się na potężne odegranie Polaka! Ogromna radość Jerzyka!

7:5, 6:4, 2:2* - Błyskawiczna riposta łodzianina. Gem wygrany na sucho przez Polaka!

*7:5, 6:4, 1:2 - Ze stanu 0-30 Polak doprowadził do remisu po 30. Kapitalna wymiana pada łupem Włocha, który ponownie melduje się przy siatce, by pewnie zakończyć akcję wolejem!

7:5, 6:4, 1:1* - Niestety, Polak nie wykorzystał czterech szans na skończenie gema, a Simone Bolelli przy równowadze popisał się kapitalnym returnem. Kolejny punkt również dla Włocha, który doprowadza do wyrównania stanu rywalizacji w trzeciej partii!!

Jerzy Janowicz

*7:5, 6:4, 1:0 - Wymarzony start Polaka! Jerzy Janowicz wymusza błąd Włocha, a po chwili Bolelli pakuje ponownie piłkę w siatkę. Jest przełamanie dla łodzianina już w gemie otwierającym trzecią odsłonę!

 • CKM-FAN Ciekawy drugi gem. Cały czas Janowicz nie może wygrać tego gema.

Garść statystyk z drugiej odsłony: obaj panowie zanotowali po 14 niewymuszonych błędów, ale Polak zanotował o trzy winnery więcej niż rywal (8-5). Nasz reprezentant ma już na koncie w tym meczu 9 asów.

Wspaniałe uderzenie! Czwarta szansa dla Polaka!

Podwójny błąd... znów mamy równowagę.

Potężna bomba, setbol numer 3!

Przy drugiej Jerzyk wyrzuca piłkę w aut i mamy równowagę!

Pierwsza obroniona kapitalnym returnem!

Dwie piłki setowe!

Prezent od Włocha! Bolelli stojąc metr od siatki pomylił się smeczując.

Polak idzie do siatki i wyrównuje na po 15. Jeszcze trzy punkty!

*7:5, 5:4 - Było już nawet po 30, ale Włoch uratował się serwisem. Nasz reprezentant będzie teraz podawać po zwycięstwo w drugiej odsłonie!

7:5, 5:3* - Na takie podania nie ma żadnej recepty! Jerzyk popisał się trzema znakomitymi serwisami i pewnie wygrał gema na sucho.

Jerzy Janowicz

*7:5, 4:3 - Pierwszy punkt na konto Włocha, po którego błędzie własnym Jerzyk wychodzi na 30-15. Bolelli odrabia stratę pewnym winnerem po linii, lecz po chwili wyrzuca piłkę w aut i Polak ma break pointa! Przepiękne zagranie Jerzego Janowicza po krosie i jest cenne przełamanie!

 • Lea To jest świetna gra naszego zawodnika, brawo Jerzy.

 • żiżu 5:3 dla Jerzyka jeszcze 1 gem i po secie

 • użytkownik usunął konto No to patatajaj Janowiczu w stronę zachodzącego drugiego seta!

 • vamos Ale bekhnedzik załadował!

7:5, 3:3* - Nasz tenisista nie zwalnia ręki nawet przy drugim serwisie! Znakomite podanie na ciało, a po chwili jeszcze jedna bomba i jest gem wygrany do 15.

pokaż więcej

Powiązane artykuły