Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
  • Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo! Serdecznie zapraszamy na kolejne relacje ze spotkań z udziałem naszych reprezentantów!
    Skomentuj 0

• Jerzy Janowicz w II rundzie wielkoszlemowego Australian Open! Polak odniósł w Melbourne pierwsze zwycięstwo w karierze, w środę spotka się z Hindusem Somdevem Devvarmanem.
    Skomentuj 2

• Jarek Napierkowski 0

I o to chodzi! 3 sety i wygrana. Złe wejście w mecz całe szczęście nie skutkowało stratą seta. W miarę upływu meczu również serwis wchodził. Brawo! Z Hindusem są duże szanse... Oby tylko od początku wszystko funkcjonowało i będzie dobrze. :)

Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
    • Alk 0

Brawo!

• 7:5, 6:4, 6:3 - Włoch wychodzi na 40-15, ale daje się zaskoczyć potężnemu forhendowi Polaka. Łodzianin odgrywa kilka długich piłek i doprowadza do równowagi. Rywal minimalnie wyrzuca forhend w aut, meczbol dla Jerzyka! Gem, set i mecz Jerzy Janowicz, kapitalny return!
    Skomentuj 2

• Mania 0

6:4...Chyba powinno być 6:3 w tym trzecim secie! Bravo JJ!

• Jaśuu 0

No i pięknie
      Oby tak dalej

• 7:5, 6:4, 5:3* - Seria znakomitych podań naszego reprezentanta. Włoch nie jest w stanie odegrać żadnej piłki. Gem wygrany na sucho przez Polaka!
    Skomentuj 4

• -anka96 0

Świetnie Jurek ! Bardzo dobra gra ;)

• Jewel 0

Brawo JJ !!!

Pokaż więcej komentarzy (2)
  • *7:5, 6:4, 4:3 - Bolelli zrobił, co do niego należało. Utrzymał podanie do 15. Wciąż jednak musi przełamać serwis Polaka, aby powrócić do gry.
    Skomentuj 0

• 7:5, 6:4, 4:2* - Gem dla Jerzyka, choć było już 30-15 dla rywala! Nasz reprezentant coraz bliżej zwycięstwa w tym meczu.
    Skomentuj 1

• Jaśuu 0

Kto to jest ten Dav Varman co będzie bił z Janowiczem w następnej rundzie?

• *7:5, 6:4, 3:2 - Jerzy Janowicz przełamał podanie rywala! Włoch wyrzucił piłkę w aut, a przy break poincie nadział się na potężne odegranie Polaka! Ogromna radość Jerzyka!
    Skomentuj 1

• Alk 0

Upolował JJ swoje - teraz utrzymać swój serwis!

• 7:5, 6:4, 2:2* - Błyskawiczna riposta łodzianina. Gem wygrany na sucho przez Polaka!
    Skomentuj 1

• Alk 0

Wyraźnie poluje Polak na swoją szansę, dobra postawa.

• *7:5, 6:4, 1:2 - Ze stanu 0-30 Polak doprowadził do remisu po 30. Kapitalna wymiana pada łupem Włocha, który ponownie melduje się przy siatce, by pewnie zakończyć akcję wolejem!
    Skomentuj 0

• 7:5, 6:4, 1:1* - Niestety, Polak nie wykorzystał czterech szans na skończenie gema, a Simone Bolelli przy równowadze popisał się kapitalnym returnem. Kolejny punkt również dla Włocha, który doprowadza do wyrównania stanu rywalizacji w trzeciej partii!!