ATP Rotterdam: Łatwe zwycięstwo naszego debla

W pierwszej rundzie ABN AMRO World Tennis Tournament w Rotterdamie (pula nagród 824 tys. euro) Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski w dwóch setach 6-4, 6-3 pokonali australijsko-czeską parę Jordan Kerr/David Stoch. Mecz trwał 67 minut.

Daniel E. Groszewski

Na początku spotkania obie pary grały zachowawczo. Wszystko zmienił gem siódmy w którym Polacy zostali przełamani zostali w 7 gemie. To spowodowało przemianę naszej eksportowej pary. W odpowiedzi "Matka" z "Frytką" przełamali przeciwników i doprowadzili do remisu 4-4. Następnie wygrali swojego gema serwisowego i na koniec seta znów przełamali australijsko-czeską parę.

W drugim secie nasi dominowali na korcie. Wygrali pierwsze trzy sety, w drugim przełamując przeciwników i do końca pojedynku kontrolowali sytuację.

W drugiej rundzie Polacy zagrają ze zwycięzcami pojedynku: Kohlschreiber/Jużny - Damm/Vizner .

Wyniki I rundy debla:

Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (Polska) - Jordan Kerr/David Stoch (Australia/Czechy) 6:4, 6:3

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.