ATP Doha: Przysiężny o krok od awansu

Michał Przysiężny dołączył do Łukasza Kubota i zagra w trzeciej rundzie eliminacji zawodów ATP w Dausze (Katar). Polak ograł Niemca Matthiasa Bachingera.

Adam Naruszewicz

Przysiężny, w przeciwieństwie do Kubota, musiał rozegrać dwa sety. Spotkanie zakończyło się wygraną, która szczególnie w pierwszym secie nie podlegała żadnej dyskusji. Polak zwyciężył po niewiele ponad godzinie 6:1, 6:4.

Przypomnijmy, że w pierwszym "polskim" meczu w Doha Łukasz Kubot pokonał w trzech setach Włocha Simone Vagnozziego, broniąc w decydującej partii trzy piłki meczowe z rzędu.

W decydujących meczach Łukasz Kubot zagra z Austriakiem Alexandrem Peyą, natomiast Michała Przysiężnego czeka spotkanie przeciwko Miguelowi Angelowi Lopez Jaen z Hiszpanii.