Mecz Radwańska - Muguruza w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Czwartkowy półfinał Wimbledonu Agnieszka Radwańska - Garbine Muguruza, pokażą równolegle - Polsat Sport i ogólnodostępna antena Polsatu Sport News.

Relacja z obu półfinałowych spotkań gry pojedynczej kobiet od godziny 14.00. Mecze skomentują Marcin Muras i Dawid Olejniczak. Dodajmy, że wtorkowy ćwierćfinałowy mecz Agnieszki Radwańskiej z Amerykanką Madison Keys oglądało w Polsacie Sport 450 tys. widzów.

Przypomnijmy, że w drugim półfinale zmierzą się Serena Williams i Maria Szarapowa.

Odpowiedz
Finału może nie by c bo hiszpanka młóci Agę - pierwszy set wygrała. W necie masz stream np tutaj: tnij.at/51775
avatar
wiesek13
9.07.2015
0
0
Odpowiedz
Mecz Agnieszki ktory chcialem zobaczyc,puscili na polsatextra.Ciekawe czy final Agnieszki dadza tvpl.Pazernosc polsatu nie zna granic.Dali popis gdy gralismy u siebie w siate.
avatar
Zbigniew Booniek
8.07.2015
0
0
Odpowiedz
Super i kolejna moja wygrana jak co dzień bo gram typy stronki: B0GATY-TYPY PL Super zyski
avatar
wislok
8.07.2015
0
0
Odpowiedz
Żadna klątwa, a frajerstwo Isi. Możliwe,że z Lisicki przegrała jedyną realną szansę na tytuł wielkoszlemowy. Przypominam miała 3:0 w decydującym secie.