Puchar Davisa, baraż: Polska - Słowacja na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 6:4 - Gem, set i mecz Michał Przysiężny! Polska w Grupie Światowej Pucharu Davisa!!!
Skomentuj 3
Kończymy już naszą relację na żywo z barażowej konfrontacji Polski ze Słowacją. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami w tym historycznym dniu dla polskiego tenisa. Żegnamy się, życząc udanego niedzielnego popołudnia!
Skomentuj 0
Rywala Polski w Grupie Światowej poznamy w środę, kiedy w Santiago odbędzie się losowanie przyszłorocznej edycji Pucharu Davisa.
Skomentuj 0
Reasumując: Polska wygrała 3:2 ze Słowacją w barażu o Grupę Światową Pucharu Davisa. Punkty dla naszej drużyny zdobyli Jerzy Janowicz, debel Łukasz Kubot / Marcin Matkowski i Michał Przysiężny, który wygrał decydującą grę.
Skomentuj 0
- Awans do Grupy Światowej od zawsze był naszym marzeniem. Chciałem podziękować całemu sztabowi, prezesowi PTZ Jackowi Muzolfowi - mówił Michał Przysiężny, dodając z uśmiechem: - Mam nadzieję, że wygramy Grupę Światową.
Skomentuj 0
Oto statystki historycznego dla polskiego tenisa meczu Michała Przysiężnego z Norbertem Gombosem.
Skomentuj 1
  • Wielka radość polskich tenisistów, a na trybunach gromkie "Dziękujemy". Polska pierwszy raz w historii zagra w Grupie Światowej Pucharu Davisa!
    Skomentuj 1
    • Seb Glamour Zgłoś komentarz
      Jest,jest,jest....brawo Michał,brawo panowie,brawo Polska.Jest co opijać dzisiaj.
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 5:4 - Pierwszy niewykorzystany.
      Skomentuj 2
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 5:4 - Dwa meczbole!
      Skomentuj 1
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 5:4 - Kończący forhend Polaka i 30-15.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 5:4 - Przysiężny w ataku. Po 15.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 5:4 - Forhend w aut. 0-15.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 5:4 - Gem dla Gombosa. Przed nami najważniejszy gem w 77-letniej historii występów Polski w Pucharze Davisa. Przysiężny będzie serwował po awans do Grupy Światowej!
      Skomentuj 1
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 5:3* - Przysiężnemu nie zadrżała ręka przy stanie 30-30. Wygrał dwa kolejne punkty i zdobył gema. Grupa Światowa jest o cztery piłki!
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 4:3 - Gombos będzie walczył. Słowak utrzymał swoje podanie ze stanu 15-30, w trzech akcjach trafiając w linie kortu.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 4:2* - Po przełamaniu Przysiężny wygrał swoje podanie. Polska jest o dwa gemy od awansu Grupy Światowej!
      Skomentuj 2
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 3:2 - Przełamanie po tym, jak Gombos wyrzucił forhend daleko poza kort!
      Skomentuj 3
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 2:2* - Bekhend w siatkę Gombosa i druga szansa na breaka dla Polaka.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 2:2* - Broni się Gombos serwisem w samą linię.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 2:2* - Piękna wymiana. Gombos pakuje woleja w siatkę i break point dla Przysiężnego!
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 2:2* - Znów mała szansa dla Przysiężnego, bo przy podaniu Słowaka mamy równowagę.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 2:2* - Był podwójny błąd, ale jest pewnie wygrany gem serwisowy Przysiężnego.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 1:2 - Jednak gem dla Gombosa.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 1:1* - Kolejna popisowa akcja Przysiężnego. Przy przewadze rywala Polak posłał piękne minięcie z forhendu. Znów równowaga.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 1:1* - Świetne returny Polaka i równowaga przy serwisie Gombosa.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 1:1* - Wielkie brawa dla Przysiężnego! Polak w świetnym stylu wygrał gema, w którym przegrywał 15-40.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 0:1 - Drugi także! Znów zadziałał serwis.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 0:1 - Pierwszy break point obroniony serwisem.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 0:1 - Dwie piłki na przełamanie dla Gombosa.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 6:4, 0:1 - Pierwszy gem trzeciej partii dla Gombosa.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 6:4, 0:0* - Gem i drugi set Michał Przysiężny! Głogowianin przy setbolu popisał się przepięknym zagraniem kończącym z bekhendu. Polska o krok od pierwszego w historii awansu do Grupy Światowej!
      Skomentuj 3
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 5:4 - Kończący forhend Przysiężnego i piłka setowa!
      Skomentuj 1
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 5:4 - 30-30 i albo setbol dla Polaka, albo break point dla Słowaka.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 5:4 - Gem dla Gombosa do 15, ale po przerwie Przysiężny będzie serwował, by wygrać drugiego seta.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 5:3* - Ponownie Przysiężny zasypał rywala gradem potężnych podań. Polak o gem od wyjścia na prowadzenie 2-0 w setach.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 4:3 - Gombos także odpowiedział gemem wygranym "na sucho". Poziom meczu nieco się obniżył, ale dla nas najważniejsze, aby Przysiężny utrzymywał własne podanie.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 4:2* - Przysiężny w pełni kontroluje grę przy własnym podaniu. Kolejny gem serwisowy Polaka wygrany bez najmniejszych kłopotów.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 3:2 - Przy stanie 40-0 Przysiężny popisał się cudownym returnem z bekhendu, ale gem dla Gombosa.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 3:1* - Gem dla Przysiężnego do 30.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 2:1 - Tym razem Gombos wyszedł z sytuacji zagrożenia. Słowak przegrywał przy własnym podaniu 15-30, ale wygrał trzy kolejne akcje.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 2:0* - Gem dla Przysiężnego. Polak obronił się przed przełamaniem i powiększył przewagę!
      Skomentuj 2
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 1:0 - Ależ pięknie broni się Przysiężny! Winner jednoręcznym bekhendem po linii!
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 1:0 - Niestety, podwójny błąd serwisowy Polaka i break point dla Gombosa.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 1:0 - Pierwsza w meczu równowaga przy serwisie Przysiężnego.
      Skomentuj 0
      Michał Przysiężny - Norbert Gombos *6:3, 1:0 - Przełamanie dla Przysiężnego! Polak posłał znakomity return pod nogi Gombosa, który posłał forhend w siatkę.
      Skomentuj 1
      • janner24 Zgłoś komentarz
        Mecz rozwija się podobnie jak spotkanie Michała z Klizanem. Tam dominował Słowak,tu dominuje Polak. Oby skończyło się to wynikem 3:0, jak w piątek.
        Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 0:0* - Szansa dla Przysiężnego! Break point.
        Skomentuj 2
        Michał Przysiężny - Norbert Gombos 6:3, 0:0* - Gem i pierwszy set Michał Przysiężny! Pół godziny potrzebował głogowianin, by wyjść na prowadzenie w grze z Norbertem Gombosem.
        Skomentuj 1
        Michał Przysiężny - Norbert Gombos *5:3 - Trzy setbole dla Przysiężnego!
        Skomentuj 4
        Zobacz więcej komentarzy (1)
        Michał Przysiężny - Norbert Gombos *5:3 - Gem dla Gombosa do zera, ale teraz Przysiężny będzie serwował, aby wygrać pierwszą partię.
        Skomentuj 0
        Michał Przysiężny - Norbert Gombos 5:2* - Koncertowa gra Przysiężnego przy własnym serwisie. Gem do zera i Polak jest o krok od wygrania pierwszego seta.
        Skomentuj 1
        • Nole Zgłoś komentarz
          To może być mecz, na który czekałeś całe życie Ołów! Ciśniesz Norberta!
          Michał Przysiężny - Norbert Gombos *4:2 - Było 30-30 przy podaniu Gombosa, ale Słowak obronił się i wygrał gema.
          Skomentuj 0
          Michał Przysiężny - Norbert Gombos 4:1* - Ofensywna taktyka Przysiężnego daje efekt. Po przełamaniu gem serwisowy wygrany przez głogowianina do 15.
          Skomentuj 1
          • Sławek Glapa Zgłoś komentarz
            Pokaz temu leszczowi janowiczowijak sie gra a nie gwiazdorzy bo doo gwiazdy to mubardzo daleko
            Michał Przysiężny - Norbert Gombos *3:1 - Przełamanie dla Przysiężnego! Spięty Gombos wyrzucił forhend w aut.
            Skomentuj 2
            Michał Przysiężny - Norbert Gombos 2:1* - Piłka na przełamanie dla Przysiężnego!
            Skomentuj 1
            Michał Przysiężny - Norbert Gombos 2:1* - Przysiężny zdał pierwszy test. Przegrywał przy własnym podaniu 0-30, ale zdobył cztery kolejne punkty, kończąc gema przepięknym forhendem po linii.
            Skomentuj 1
            Michał Przysiężny - Norbert Gombos *1:1 - Przysiężny stara się atakować, ale Gombos znakomicie mijał. Gem dla Słowaka do 15.
            Skomentuj 1
            Michał Przysiężny - Norbert Gombos 1:0* - Gem otwarcia wygrany przez Przysiężnego do 30.
            Skomentuj 0
            Jako pierwszy serwuje Przysiężny!
            Skomentuj 0
            Michał Przysiężny i Norbert Gombos kończą rozgrzewkę.
            Skomentuj 0
            Norbert Gombos z kolei w Pucharze Davisa ma na koncie tylko dwa zwycięstwa. Pokonał Dominika Thiema z Austrii i Słoweńca Toma Kocevara-Dosmana.
            Skomentuj 0
            Michał Przysiężny trzeci raz w karierze wystąpi w piątej grze daviscupowej rywalizacji. W 2009 roku z Wielką Brytanią pokonał Daniela Evansa, natomiast sezon później w starciu z Finlandią nie wykorzystał meczboli i przegrał w pięciu setach z Henrim Kontinenem.
            Skomentuj 0
            Michał Przysiężny i Norbert Gombos są już na korcie w hali w Gdyni. Będzie to ich pierwszy pojedynek.
            Skomentuj 0
            Oficjalnie: kapitanowie nie dokonali zmian. W decydującej grze Michał Przysiężny zmierzy się z Norbertem Gombosem.
            Skomentuj 0
            Piąta gra rywalizacji Polski ze Słowacją rozpocznie się za kilkanaście minut. Wystąpią w niej Michał Przysiężny i Norbert Gombos, choć kapitanowie obu ekip mogą dokonać zmiany.
            Skomentuj 1
            A więc po czterech grach barażu pomiędzy Polską a Słowacją jest remis 2:2.
            Skomentuj 1
            • panda25 Zgłoś komentarz
              No, przy takiej motywacji, jaką wywołał Słowak przed chwilą, to Michał Przysiężny będzie miał trudno...
              Oto statystyki meczu Jerzego Janowicza z Martinem Klizanem.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 3:6 - Gem, set i mecz Martin Klizan! Słowak kończy mecz z Jerzym Janowiczem akcją przy siatce.
              Skomentuj 2
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 3:5* - Trzy meczbole dla Klizana.
              Skomentuj 2
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 3:5* - Podwójny błąd serwisowy Janowicza przy break poincie. Przełamanie i Klizan serwuje, aby wygrać.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 3:4 - Piłka na przełamanie dla Klizana.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 3:4 - Klizan do 15 przy własnym serwisie. Łatwo, szybko i przyjemnie.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 3:3* - Janowicz ratuje się z opresji trzema doskonałymi serwisami. Gem dla Polaka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 2:3 - Lepiej nie można! Janowicz obronił piłkę na breaka asem.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 2:3 - Piłka na przełamanie dla Klizana. Znów decyzja Janowicza o skrócie nieprzemyślana.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 2:3 - Świetny gem Klizana, wygrany bez straty punktu, zwieńczony asem.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 2:2* - Janowicz przegrywał 15-30 przy własnym serwisie, ale zdobył trzy punkty z rzędu i utrzymał podanie.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 1:2 - Zaciśnięta pięść Klizana. On wie, jak ważny był to gem. Słowak ma przewagę dwóch setów i jest na prowadzeniu w partii trzeciej.
              Skomentuj 2
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 1:1* - Broni się Klizan. Równowaga.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 1:1* - Znów szansa na breaka dla Janowicza.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 1:1* - Znakomita wymiana wygrana przez Klizana. I niestety Janowicz błyskawicznie traci przełamanie.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 1:0  - Dwie piłki na przełamanie powrotne dla Słowaka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:7(4), 1:0 - Szczęście po stronie Janowicza! Piłka po returnie spadła po taśmie na stronie bezradnego w tej sytuacji Klizana. Doskonały początek trzeciego seta dla łodzianina!
              Skomentuj 2
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 0:0* - Trzy break pointy dla Janowicza na otwarcie trzeciego seta!
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:7(4), 0:0* - Gem i drugi set Martin Klizan! Sytuacja Jerzego Janowicza staje się arcytrudna.
              Skomentuj 3
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:6(4-6)* - Dwa setbole dla Klizana po returnie w siatkę Janowicza.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:6(4-5)* - As Janowicza.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:6(3-5) - Return Klizana nieznacznie przestrzelony.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:6(2-5) - Forhend w siatkę Janowicza.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:6(2-4)* - Trzeci punkt z rzędu dla Słowaka.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:6(2-3)* - Kolejny mini break dla Slowaka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:6(2-2) - Niestety, forhend Janowicz wyfrunął w aut. Mini break stracony.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:6(2-1) - Bekhendowy błąd Klizana i mini break dla Janowicza.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:6(1-1)* - Nieczysty forhend Polaka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:6(1-0)* - As Janowicza na początek.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 6:6 - A więc tie break zadecyduje o losach drugiego seta.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 6:5* - Janowicz uchwycił właściwy rytm. Kolejny łatwy serwisowy gem Polaka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 5:5 - Przepiękna wymiana przy stanie 30-15, którą niestety wygrał Kilizan, podobnie jak całego gema.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 5:4* - Samym serwisem i w czterech punktach Janowicz wygrał tego gema.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 4:4 - Klizan świetnie poradził sobie w sytuacji zagrożenia. Dwa pięknie rozegrane punkty przez Słowaka i gem.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 4:3* - Dwa doskonałe returny Polaka, do tego wygrywający forhend i równowaga przy serwisie Klizana.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 4:3* - Janowicz aktywny, dynamiczny, pewnie uderzający to Janowicz, jakiego chcemy oglądać. Łodzianin odzyskał prowadzenie w drugim secie.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 3:3 - Przełamanie powrotne! Fantastyczny bekhendowy return Janowicza i strata odrobiona!
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 2:3* - Solidna i rzetelna gra Janowicza daje mu dwie piłki na odrobienie straty breaka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 2:3* - Przełamanie. Janowicz zaryzykował, zagrał skrót, ale Klizan z łatwością do niego doszedł.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 2:2 - Podwójny błąd serwisowy Janowicza i drugi break point dla Słowaka.
              Skomentuj 3
              • Niezaspokojony Zgłoś komentarz
                Nole, swiete słowa. Jego gra to jest poprostu tragedia. Kiedy ten kretyn zrozumie że potrzeba mu zmiany trenera? CHyba jak wypadnie z setki i wróci do nagminnych gier w Challengerach.
                  Muszę przestać oglądać mecze Jurka, bo żaden tenisista nie wk****a mnie tak jak on... swoją chaotyczną, pozbawioną pomysłu grą.
                    Rozkręcił się,tylko nie w tą stronę co trzeba...
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 2:2 - Po asie była piłka na gema dla Janowicza, ale Polak przegrał wymianę. Powrót do równowagi.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 2:2 - Brawo Janowicz! Świetna akcja przy siatce i break point obroniony.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 2:2 - Piłka na przełamanie dla Klizana.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 2:2 - Od stanu 0-15 cztery kolejne świetnie rozegrane punkty przez bardzo dobrze dysponowanego dziś Klizana.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 2:1* - Kapitalny gem Janowicza. Cztery znakomite akcje i serwis utrzymany do zera.
                    Skomentuj 2
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 1:1  - Serwis Klizana to jak dotychczas jego wielka broń w tym meczu. Słowak znów bezbłędny przy własnym podaniu.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:6, 1:0* - Gem otwarcia drugiego seta do 30 dla Janowicza.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - Martin Kližan *3:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Martin Klizan! Dla Słowaka to 19. z rzędu wygrana partia w Pucharze Davisa w tym roku.
                    Skomentuj 1
                      Serwin Kližana na razie nie do ruszenia, oby Jurek znalazł na niego sposób.
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:5* - Trzy setbole dla Słowaka.
                      Skomentuj 1
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 3:5* - Janowicz do zera przy własnym podaniu, ale teraz Klizan będzie serwował, aby wygrać seta.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan *2:5 - Klizan z jednym straconym punktem, i to przez podwójny błąd serwisowy. Janowicz nie może sobie poradzić z podaniem Słowaka, który jest o gem od wygrania pierwszej partii.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 2:4* - Znów trudny serwisowy gem Janowicza, Klizan doprowadził do stanu równowagi, ale w dwóch ostatnich punktach Polak posłał dwa świetne serwisy.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan *1:4 - Po przełamaniu Klizan wygrywa własny serwis do zera. Sytuacja Janowicza w pierwszym secie jest coraz trudniejsza.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 1:3* - Niestety, przełamanie. Piłka po forhendzie Janowicza trafiła w taśmę i wyleciała w aut.
                      Skomentuj 1
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan *1:2 - Dwa break pointy dla Klizana. Błędy Janowicza w tym gemie.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan *1:2 - Klizan do zera przy własnym serwisie. Janowicz był bezradny.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 1:1* - Trzy dobre serwisy, jedna akcja przy siatce i gem wędruje na konto łodzianina.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan *0:1 - Mocny początek Janowicza, ale Klizan obronił serwis, oddalając dwa break pointy.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 0:0* - Niestety, forhend Polaka zatrzymał się na siatce.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 0:0* - Wspaniała wymiana wygrana przez Janowicza i łodzianin ma drugą szansę na przełamanie.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 0:0* - Jednak Klizan obronił się asem.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz - Martin Kližan 0:0* - Już w gemie otwarcia Janowicz ma piłkę na przełamanie!
                      Skomentuj 0
                      Zaczynamy od serwisu Słowaka!
                      Skomentuj 0
                      Martin Klizan w tym roku legitymuje się wspaniałym bilansem w Pucharze Davisa. Rozegrał sześć gier i wszystkie wygrał, nie tracąc ani jednego seta.
                      Skomentuj 0
                      Jerzy Janowicz i Martin Klizan już rozgrzewają się na korcie w Gdyni. Będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy tymi tenisistami.
                      Skomentuj 0
                      Czas na konfrontację pierwszych rakiet Polski i Słowacji - Jerzego Janowicza z Martinem Klizanem.
                      Skomentuj 0
                      Po dwóch dniach Polska prowadzi 2:1 i naszej reprezentacji do awansu brakuje już tylko jednej wygranej. Czy zdobędzie go już w pierwszej dzisiejszej konfrontacji Jerzy Janowicz?
                      Skomentuj 0
                      Reprezentacja Polski staje przed historyczną szansą na pierwszy w dziejach awans do Grupy Światowej Pucharu Davisa. Rozstrzygnięcie rywalizacji Biało-Czerwonych ze Słowacją już dziś.
                      Skomentuj 0
                      Od godz. 12:00 zapraszamy na relację na żywo z decydujących gier pojedynku barażowego o Grupę Światową Pucharu Davisa pomiędzy reprezentacjami Polski i Słowacji.