Radwańska - Pliskova na żywo, transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać w internecie?

Mecz Agnieszka Radwańska - Karolina Pliskova odbędzie się w piątek, 22 kwietnia, o godzinie 20:30. Będzie to starcie w ramach ćwierćfinału WTA Stuttgart. Transmisja TV, stream online za darmo, relacja LIVE. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
PAP/EPA / JOHN G. MABANGLO

Mecz na żywo: Radwańska - Pliskova, transmisja TV

Już w piątek o 20:30, Agnieszka Radwańska zmierzy się z Karoliną Pliskovą w ramach ćwierćfinału WTA Stuttgart. Ten mecz obejrzysz na żywo w telewizji. Transmisja TV odbędzie się na antenie TVP Sport.

Radwańska - Pliskova za darmo w internecie, stream online na żywo

Piątkowy pojedynek Agnieszki Radwańskiej z Karoliną Pliskovą można będzie zobaczyć na żywo w internecie. Transmisja będzie zupełnie darmowa. Stream online znajdziesz w serwisie sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

WTA Stuttgart na żywo: Radwańska vs. Pliskova

Agnieszka Radwańska i Karolina Pliskova rywalizowały ze sobą pięciokrotnie. Czeszka, jak do tej pory, nie zdołała wygrać nawet jednego seta. W minionym starciu, które miało miejsce rok temu, Radwańska wygrała 6:3, 6:1.

Pliskova wygrała już dwa mecze w ramach turnieju w Stuttgarcie. Czeszka pokonała swoją rodaczkę, Lucie Safarovą 7:6, 4;6, 7:5. W kolejnym starciu wyższość Pliskovej musiała uznać Ana Ivanović. Serbka przegrała 4:6, 2:6.

Agnieszka Radwańska miała wolny los w 1. rundzie i zaczęła zmagania w niemieckim turnieju dopiero od 2. rundy, w której pokonała Andreę Petković 1:6, 6:1, 6:2. Polka zdołała odwrócić losy spotkania po tym, jak Petković w dobrym stylu wygrała pierwszego seta.

Mimo, iż Isia jest faworytką piątkowego meczu z Pliskovą, to podchodzi do niego ze spokojem i rezerwą. Czeszka pokazała już, że jest dobrą zawodniczką i potrafi grać na wysokim poziomie.

Mecz na żywo: Radwańska - Pliskova / 22.04.2016, 20:30 / Transmisja TV: TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)
Gdzie zamierzasz oglądać mecz Radwańska - Pliskova na żywo?