Wimbledon: najładniejsza akcja meczu. Niesamowite trafienie Kerber! (wideo)

Serena Williams i Andżelika Kerber zaprezentowały zgromadzonej na korcie centralnym publiczności niejedną ciekawą akcję. Największą uwagę przykuło jednak zagranie Niemki z początku drugiego seta.

Karolina Konstańczak
PAP/EPA / PAP/EPA/ANDY RAIN

Serena Williams pokonała Andżelikę Kerber 7:5, 6:3 i po raz siódmy wygrała Wimbledonu. Amerykanka wyrównała również długoletni rekord Steffi Graf pod względem zwycięstw wielkoszlemowych w grze pojedynczej - obie mają na koncie 22 tytuły.

W całym pojedynku obie tenisistki zaprezentowały oglądającym wiele znakomitych zagrań, jednak największą uwagę przykuło trafienie Niemki na początku drugiego seta. Przyklasnęła jej nawet sama Amerykanka.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)