Janowicz - Berdych na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Dziękujemy, że byli państwo tego wieczora razem z nami. Jerzy Janowicz dzielnie walczył, ale nie udało mu się poskromić Lwa Moraw. Zapraszamy na kolejne nasze relacje z meczów z udziałem polskich tenisistów.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz na ćwierćfinale zakończył swój udział w halowym turnieju w Marsylii. Polak przegrał z rozstawionym z numerem pierwszym Tomášem Berdychem 3:6, 7:6(0), 3:6.
Skomentuj 3
  • pedro Zgłoś komentarz
    Chyba redaktor Iwanek również oglądał na Super Tennis HD, nie pokazali tam statystyk końcowych.
    • anka96- Zgłoś komentarz
      Szkoda, bardzo szkoda bo Berdych był do ogrania . No ale walczył Jerzyk, zabrakło jednak tej mądrości tenisowej, bo czasami po prostu warto było wprowadzić piłkę do gry . Jednak po raz
      Czytaj całość
      kolejny Jurek udowodnił że potrafi wygrywać, grać na światowym poziomie z najlepszymi ;))
      • mokrywhale Zgłoś komentarz
        jakie były koncowe statystyki błedów i winerów?
        3:6, 7:6, 3:6 - Gem set i mecz Berdych. Wyrzucający serwis i forhend wymuszający błąd kończy spotkanie.
        Skomentuj 4
        Zobacz więcej komentarzy (1)
        3:6, 7:6, 3:5* - Pierwsza obroniona pięknym returnem!
        Skomentuj 5
        Zobacz więcej komentarzy (2)
        3:6, 7:6, 3:5* - Wygrywający serwis i 30-0, Czech dwie piłki od meczu. Wolej i trzy piłki meczowe!
        Skomentuj 1
        3:6, 7:3, 3:5* - Niestety mamy pierwsze od I seta przełamanie. Berdych podaje, by wygrać mecz.
        Skomentuj 6
        Zobacz więcej komentarzy (3)
      • *3:6, 7:6, 3:4 - Bajeczny drop szot forhendowy Polaka. Jurek serwuje asa, by przy 30-15 wpakować forhend w siatkę, a kolejny wyrzucić. Break point dla Czecha!
        Skomentuj 4
        *3:6, 7:6, 3:4 - Dwa agresywne returny Polaka wymuszające błąd i z 40-0 dla Berdycha robi się 40-30, ale Czech kończy gema wygrywającym serwisem.
        Skomentuj 4
        3:6, 7:6, 3:3* - Podwójny błąd i cztery świetne serwisy Janowicza.
        Skomentuj 1
        *3:6, 7:6, 2:3 - As, wygrywający serwis i gem do 15 Berdycha.
        Skomentuj 2
        3:6, 7:6, 2:2* - Drop szot z woleja nieudany i 0-30. Wygrywający serwis, as z prędkością 220 km/h, kolejne dwa znakomite serwisy i gem dla Jurka!
        Skomentuj 5
        *3:6, 7:6, 1:2 - I jeszcze jeden gem na sucho Czecha z asem i forhendem na linię.
        Skomentuj 4
        • vamos Zgłoś komentarz
          A kto porównuje Samprasa do Janowicza? Skoro Sampras bez serwisu był do odstrzału, to mówienie, że Janowicz bez serwisu nie istnieje jest na poziomie tenisowego przedszkolaka.
          • Kuba Junior Zgłoś komentarz
            sampras a jerzyk prosze cie czlowieku
            • matan Zgłoś komentarz
              nie dobrze że Jurek znowu musi gonic wynik w tym secie ...
              3:6, 7:6, 1:1* - Kapitalny drop szot z bekhendu Jurka! As i gem na sucho!
              Skomentuj 3
                Za to Sampras bez serwisu był po prostu niezniszczalny :)
                  jerzyk to ma bardzo dobry serwis i przeciag w mózgu nic wiecej bes serwisu nie istnieje od czasu do czasu jakas pilka mu wyjdzie
                    Dajesz potężny Janowiczu! Niszcz byłego chłopaka Lućki Safarovej!
                    *3:6, 7:6, 0:1 - Gem na sucho Berdycha z asem i krosem forhendowym.
                    Skomentuj 4
                    Statystyki II seta: wyśmienite dla Polaka - 22 kończące uderzenia i 10 niewymuszonych błędów, Berdych też na plusie - 13 piłek wygranych bezpośrednio i 7 błędów własnych. W całym secie nie było ani jednego break pointa.
                    Skomentuj 1
                    3:6, 7:6 - Fantastyczny return forhendowy po krosie! Tie break do zera! Set Janowicz!
                    Skomentuj 3
                    3:6, 6:6* - Forhend Berdycha poza kortem i sześć piłek setowych dla Polaka!
                    Skomentuj 4
                    3:6, 6:6* - As z prędkością 215 km/h, forhend na linię i 5-0!
                    Skomentuj 4
                    *3:6, 6:6 - Mini break, po tym jak Berdych nie trafia w kort bekhendowego slajsa! Forhend Czecha poza kortem i 3-0 dla Jerzego!
                    Skomentuj 5
                    3:6, 6:6* - Janowicz rozpoczyna go asem!
                    Skomentuj 4
                    *3:6, 6:6 - Odwrotny kros forhendowy Berdycha na otwarcie gema. Świetna obrona Polaka - znakomicie wybrany bekhend i Czech się gubi wyrzucając bekhendowego slajsa, 30-30. Długa wymiana zakończona przez Tomasa efektownym forhendem i gem zakończony asem. Tie break!
                    Skomentuj 1
                    3:6, 6:5* - Szybkim return Berdycha wymuszający błąd, ale Janowicz od 15-15 zdobywa trzy punkty - wygrywający serwis, kros forhendowy wymuszający błąd i kończący bekhend po linii.
                    Skomentuj 4
                    *3:6, 5:5 - As, wygrywający serwis, kros forhendowy na linię i wygrywający serwis. Gem na sucho dla Tomasa.
                    Skomentuj 1
                    3:6, 5:4* - Fantastyczny gem Polaka z trzema asami!
                    Skomentuj 5
                    3:6, 4:4* - Dobra akcja Janowicza rozpoczęta głębokim returnem, a zakończona wolejem. Polak popisuje się też efektownym returnem forhendowym, ale Berdych kończy gema do 30 wygrywającym serwisem.
                    Skomentuj 0
                    3:6, 4:3* - Gem do 15 Janowicza zwieńczony asem.
                    Skomentuj 2
                    *3:6, 3:3 - To samo jednak można powiedzieć o Berdychu, który wyrównuje stan seta gemem serwisowym na sucho.
                    Skomentuj 4
                    3:6, 3:2* - Janowicz póki co świetnie serwuje i przechodzi przez swoje gemy bez szwanku.
                    Skomentuj 2
                    *3:6, 2:2 - Berdych odpowiada gemem do 15, Janowicz na koniec psuje forhend.
                    Skomentuj 3
                      Ładny efektowny gem na 3:2, moze teaz sie otworzy szansa
                        ten buc cała sile wklada w ten serwis zobaczymy na ile sily mu wystarczy
                        • piotrsense Zgłoś komentarz
                          już 3-2 misiaki :) Jerzy za wejście do QF dostanie 45 i będzie 25 na pewno :))
                          3:6, 2:1* - Janowicz przegrywa już 0-30, ale zdobywa cztery punkty z rzędu serwując asa i posyłając wygrywający serwis.
                          Skomentuj 3
                          *3:6, 1:1 - Świetny return bekhendowy po linii Janowicza. Berdych nie daje się oszukać Polakowi próbującemu akcji drop szot + lob i gema do 15 kończy smeczem.
                          Skomentuj 4
                          Statystyki I seta: Janowicz 14 kończących uderzeń i aż 15 niewymuszonych błędów, Berdych 8 piłek wygranych bezpośrednio i tylko 5 błędów.
                          Skomentuj 0
                          3:6, 1:0* - Efektowny gem na sucho Janowicza z piękną akcją przy siatce, a zakończony wygrywającym serwisem.
                          Skomentuj 0
                          3:6 - Berdych smeczem zdobywa drugiego setbola, ale Polak się broni - drop szot + wolej! Niestety przy trzeciej piłce setowej Jurek myli się z forhendu.
                          Skomentuj 3
                          3:5* - Jerzy odpiera setbola serwisem. Jeszcze nie wszystko stracone w I partii, ale trzeba przełamać Czecha!
                          Skomentuj 10
                          Zobacz więcej komentarzy (7)
                          *2:5 - Coraz więcej błędów Polaka. Gem do 15 dla Berdycha, który ostatni punkt zdobywa forhendem wymuszającym błąd.
                          Skomentuj 8
                          Zobacz więcej komentarzy (5)
                          2:4* - Dwa punkty dla Berdycha i mamy pierwsze w meczu przełamanie.
                          Skomentuj 8
                          *2:3 - Polak wyrzuca bekhend, a przy 15-15 po świetnym serwisie pakuje forhend w siatkę. Pomaga Tomas, którego forhend ląduje poza kortem. Świetny atak z forhendu daje Jerzemu punkt na 40-30, by następnie prosty forhend posłać w siatkę. Równowaga.
                          Skomentuj 6
                          *2:3 - Berdych popisuje się stop wolejem, a gema, w którym przegrywał 0-30, kończy wspaniałym serwisem.
                          Skomentuj 4
                          • Alk Zgłoś komentarz
                            Pięknie Jerzyk - wybił Ptice z ruchu, Tomek nie wiedział gdzie się ruszyć a Polak zagrał mu pięknego dropshota. Dawaj Jerzy "serwis zrobi krzywdę" Janowicz!! Ale trzeba oddać Czechowi -
                            w końcu jest w meczu, 4 gemy mu to zajęło!
                            • pypec Zgłoś komentarz
                              na tvN NA KANALE 289 JEST JERZYK
                              • qasta Zgłoś komentarz
                                Trudne piłki jerzyk - pięknie , łatwe- psuje
                                2:2* - Łatwy gem Janowicz. Na razie serwis obu funkcjonuje znakomicie.
                                Skomentuj 0
                                *1:2 - Bardzo dobry return Jerzego, ale przy 30-30 Berdych popisuje się minięciem po krosie, a gema kończy wyrzucony przez Polaka forhend.
                                Skomentuj 6
                                1:1* - Berdych forhendem wymusza błąd na Janowiczu, ale Polak od 15-15 zdobywa dwa wolne punkty serwisem, a gema kończy smeczem.
                                Skomentuj 3
                                *0:1 - Berdych popisuje się bekhendem po linii, a gema na sucho kończy wygrywającym serwisem.
                                Skomentuj 4
                                Jako pierwszy serwuje Berdych.
                                Skomentuj 3
                                Tenisiści są już na korcie. Po przeprowadzeniu rozgrzewki rozpoczną batalię o półfinał.
                                Skomentuj 3
                                Dopiero w tym momecie zakończyło się spotkanie Jo-Wilfrieda Tsongi z Bernardem Tomiciem. Francuz obronił pięć piłek meczowych i sięgnął po zwycięstwo w tie breaku III seta. Za ok. 10-15 minut na korcie w Marsylii pojawią się Jerzy Janowicz i Tomáš Berdych. Jeśli Polak pokona Czecha w półfinale zmierzy się z Dmitrijem Tursunowem.
                                Skomentuj 5
                                  z tego co pamietam to z Tursunowem juz wyhgrał w Paryżu a wiec ...z Berdychem będzie bardzo ciężko ale wole oglądać walczącego Janowicza nawet jeśli jeszcze przegrywa jak Radwańską
                                  (czekającą na błędyh Kwitowej czy Azarenki - aż przykro oglądać) który gra agresywny dynamiczny tenis i na razie przegrywa z najlepszymi tylko "regularnością" ...
                                  • lisica61 Zgłoś komentarz
                                    Zaczyna się!
                                    • _JJFan Zgłoś komentarz
                                      wyszli na kort
                                      Jerzy Janowicz i Tomáš Berdych zagrają ze sobą po raz pierwszy. Miejmy nadzieję, że Polakowi uda się poskromić Czecha!
                                      Skomentuj 2
                                      Tomáš Berdych trzy ze swoich ośmiu tytułów zdobył w turniejach halowych, z czego dwa w ubiegłym sezonie, ale w Marsylii jeszcze nigdy nie dotarł do półfinału, a gra tutaj po raz piąty. Dla Jerzego Janowicza to drugi występ w tej imprezie - w 2009 roku jako kwalifikant odpadł w I rundzie.
                                      Skomentuj 0
                                      Jerzy Janowicz turniej w Marsylii rozpoczął od zwycięstw nad Lukasem Rosolem i Julienem Benneteau. Polak we francuskiej hali nie stracił jeszcze seta i tylko dwa razy bronił się przed stratą serwisu. Tomáš Berdych w I rundzie miał wolny los, a w środę potrzebował dwóch godzin i 12 minut, by pokonać Ernestsa Gulbisa.
                                      Skomentuj 0
                                      Od godz. 18:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju ATP World Tour 250 rozgrywanego w Marsylii pomiędzy Jerzym Janowiczem a Tomášem Berdychem.