Turniej WTA w Nottingham, ćwierćfinał: Agnieszka Radwańska - Lauren Davis na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Karolina Konstańczak
autor:
Rafał Smoliński
Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 6:2 - Spotkanie kończy się sporym autem Davis. Po godzinie i 10 minutach Agnieszka Radwańska melduje się w półfinale! Jej rywalką będzie Rumunka Monica Niculescu.
Skomentuj 2
Kończymy dzisiejszą relację i zapraszamy do śledzenia sobotniego półfinału, w którym Agnieszka Radwańska powalczy z Monicą Niculescu.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska po raz drugi w sezonie zagra w półfinale. Wcześniej udało jej się dojść do tej fazy w Katowicach. Wówczas przegrała w dwóch setach z Camilą Giorgi.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska skomentowała w kilku słowach mecz z Lauren Davis: - Dzisiejsze spotkanie było trudne, ponieważ moja rywalka sprawiła, że musiałam zaprezentować 100 proc. swoich możliwości. Cieszę się z tenisa, jaki prezentuję. Jestem zadowolona z zamknięcia meczu w dwóch setach - dodała.
Skomentuj 1
Polce naliczono trzy winnery i 15 błędów, natomiast Amerykance sześć piłek bezpośrednio wygranych i aż 23 pomyłki. Warto podkreślić, że Davis popełniła aż osiem podwójnych błędów.
Skomentuj 0
  • Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 5:2 - Aut Davis daje Polce trzy piłki meczowe z rzędu.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 5:2 - Polka kończy akcję znakomitym wolejem i zaledwie dwie piłki dzielą ją od awansu.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 5:2 - Pierwsze okazji krakowianka nie wykorzystała, jednak przy drugiej skorzystała na sporym aucie przeciwniczki. Po krótkiej przerwie Agnieszka Radwańska będzie podawała, aby zameldować się w półfinale w Nottingham.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 4:2* - Polka uzyskuje trzy break pointy z rzędu!
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 4:2* - Ależ hot shot w wykonaniu Radwańskiej! Biegnąca do siatki Polka odgrywa świetne zagranie rywalki wzdłuż siatki i słyszy gromkie brawa. 30-0 dla krakowianki.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 4:2* - Davis psuje w 100 proc. sytuacji i krakowianka uzyskuje kolejną przewagę. Przy piłce kończącej gema nasza zawodniczka dostała prezent od rywalki w postaci prostego błędu i utrzymała serwis.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 3:2 - Skrót Davis i problemy Radwańskiej. Na tablicy wyników pojawia się równowaga przy podaniu Polki.
    Skomentuj 3
    Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 3:2 - Polka przełamuje rywalkę po akcji, w której widzieliśmy chyba wszystko - skróty, loby, ofiarna praca w defensywie. Ostatecznie będąca przy siatce Davis psuje prostą piłkę i sędzina wywołuje gema dla Agnieszki Radwańskiej.
    Skomentuj 1
    • stanzuk Zgłoś komentarz
      Kto by dwa lata temu pomyslał, że Agnieszka będzie osmieszana w gierkach na małe pola
      Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 2:2* - Po ofensywnej akcji Polka poszła do siatki, a będąca w głębokiej defensywie Davis mogła tylko podbić piłkę. Radwańska posłała pewnego smecza i wypracowała sobie break pointa.
      Skomentuj 2
      • Załamany Crzyjk Zgłoś komentarz
        Też bym się rozpił, jak miąłbym komentować taki mecz. Laura skutecznie obnaża mizerię skrótów Iśki..
        • Seb Glamour Zgłoś komentarz
          "Nawierzchnia trawnikowa"....Sikora na bank daje w szyję podczas transmisji;)
          Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 2:2* - Pierwsza szansa wybroniona świetnym serwisem, jednak przy drugiej Agnieszka Radwańska nie miała nic do powiedzenia, bowiem rywalka posłała efektownego winnera. Davis odrabia straty i zaraz będzie podawała przy stanie 2:2.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 2:1 - Aut Polki i Amerykanka ma dwa break pointy z rzędu na odrobienie strat.
          Skomentuj 2
            Ja już nic nie piszę, bo lepsze mecze widziałem w itf-ach. Obie rozdają sobie prezenty, Laura podwójnymi, a Iśka autami..
              Tylko człowiek poprosi o utrzymanie serwisu,a tu jak zwykle na złość.
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 2:1 - Dwa błędy Polki po dłuższych akcjach - w drugiej miała pecha, ponieważ piłka zatańczyła na linii - i Davis obejmuje prowadzenie 30:0 przy jej podaniu.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 2:1 - Davis popełniła podwójny błąd przy stanie 40:0, jednak w kolejnej akcji nie musiała się nadto męczyć, bowiem krakowianka posłała piłkę w siatkę.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 2:0* - Dwie bardzo dobre akcje Davis. W pierwszej zaprezentowała firmowe zagranie Polki, czyli skrót i skończenie z krótkiej piłki, natomiast w drugiej posłała efektownego winnera i objęła prowadzenie 30:0 w swoim gemie serwisowym.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 2:0* - Po pierwszym serwisie Polki Davis pakuje piłkę w siatkę i krakowianka potwierdza przełamania, obejmując prowadzenie 2:0.
              Skomentuj 0
              Po pierwszym gemie pojawiły się statystyki premierowego seta. Polce naliczono jednego winnera i osiem pomyłek, natomiast Amerykance 2 piłki bezpośrednio wygrywające i 11 błędów własnych.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *6:2, 1:0 - Po asie Davis popełniła podwójny błąd i obie znów wróciły do równowagi. Polka nie wypuściła z rąk tego gema i uzyskała cenne przełamanie już na początku seta.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 0:0* - Wybroniła się Davis, doprowadzając do równowagi, a chwilę później posłała na drugą stroną pierwszego w meczu asa i przy jej nazwisku pojawiła się przewaga.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 0:0* - Po błędzie Amerykanki pojawia się pierwszy break point dla Polki.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2, 0:0* - Polka rozruszała Amerykankę, raz posyłając jej skrót a raz lob i wygrała czternastą piłkę z rzędu! 30-0 dla krakowianki.
              Skomentuj 0
              Rozpoczynamy drugiego seta, podaje Lauren Davis!
              Skomentuj 0
              W trzech ostatnich gemach Agnieszka Radwańska nie straciła ani jednego punktu.
              Skomentuj 1
                To jest tylko podpucha, Laura dobrze wie, że Iśka gra dobrze tylko jednego seta..
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 6:2* - Po błędzie Amerykanki Polka uzyskała trzy piłki setowe z rzędu. Bardzo dobry serwis zamknął sprawę i po 30 minutach najwyżej rozstawiona zawodniczka wygrywa seta.
                Skomentuj 1
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *5:2 - Polka wymanewrowała rywalkę, która broniła się slice. Zagranie nie przeszło jednak przez siatkę i sędzia wywołał gem dla Agnieszki Radwańskiej. Za chwilę krakowianka będzie podawała, aby zamknąć pierwszego seta. Lauren Davis poprosiła o wizytę trenera na korcie.
                Skomentuj 4
                Zobacz więcej komentarzy (1)
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 4:2* - Dwa podwójne błędy z rzędu i Agnieszka Radwańska ma trzy szanse na kolejne przełamanie.
                Skomentuj 1
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 4:2* - Skrót Davis nie przeszedł przez siatkę i krakowianka zdobywa czwartego gema bez utraty punktu.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *3:2 - Zapowiada się szybki gem dla Polki. Po błędzie Davis Agnieszka Radwańska obejmuje prowadzenie 40:0. Trzeba jednak przyznać, że walczy o każdą piłkę Amerykanka i krakowianka nie ma łatwo.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *3:2 - Szybki gem Davis, która skorzystała przede wszystkim na pomyłkach naszej tenisistki. Ostatnią piłkę krakowianka posłała w siatkę.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 3:1* - Dobre podanie załatwiło sprawę, bowiem Davis nie przebiła go nawet na drugą stronę. Po raz pierwszy podająca zapisuje na swoim koncie gema.
                Skomentuj 2
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *2:1 - Dwie dobre akcji Polki, w tym winner z krótkiej piłki i na tablicy wyników pojawia się 30:30. Po chwili Amerykanka posyła piłkę w siatkę i nasza zawodniczka ma szansę na kolejnego gema.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *2:1 -  Davis najpierw notuje winnera, a później korzysta na błędzie krakowianki i obejmuje prowadzenie 30:0 przy jej podaniu.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *2:1 - Przy pierwszej okazji Agnieszka Radwańska nie miała nic do powiedzenia, jednak drugą piłkę Amerykanka posłała daleko poza linię końcową. Polka znów wychodzi na prowadzenie z przewagą przełamania.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 1:1* - Wyraźnie podrażniona Polka od razu przyciska w gemie serwisowym rywalki i uzyskuje trzy break pointy z rzędu!
                Skomentuj 3
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 1:1* - Davis posyła piłkę w sam narożnik i przełamuje Polkę.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *1:0 - Polka popełnia spory błąd i Amerykanka ma dwie szanse na odrobienie strat
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *1:0 - Davis wytrzymała dwie długie wymiany z Polką i obejmuje prowadzenie 30:0 przy jej podaniu
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis *1:0 - Amerykanka popełnia podwójny błąd serwisowy przy drugiej okazji i zostaje przełamana! Zaraz Agnieszka będzie podawała, aby podwyższyć wynik.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska - Lauren Davis 0:0* - Piłka zagrana przez Davis ląduje w siatce i dwa break pointy dla Polki!
                Skomentuj 0
                Lauren Davis już stoi na linii końcowej z piłką w ręku i szykuje się do rozpoczęcia ich pierwszej konfrontacji, której wagą jest półfinał turnieju organizowanego na trawiastych kortach w Nottingham.
                Skomentuj 0
                Rozgrzewka dobiegła końca i obie zawodniczki udały się w kierunku swoich ławeczek. Już za chwilę rozpoczynamy spotkanie!
                Skomentuj 0
                Lauren Davis zastanawiała się przez chwilę, ale ostatecznie wybrała serwis i to ona rozpocznie ćwierćfinałowe spotkanie w Nottingham.
                Skomentuj 2
                Obie zawodniczki właśnie pojawiły się na korcie i za chwilę rozpoczną rozgrzewkę.
                Skomentuj 0
                Agnieszka Radwańska powalczy o półfinał w Nottingham z Lauren Davis, która jest notowana obecnie na 63. pozycji. Amerykanka we wcześniejszej rundzie obroniła osiem meczboli i pokonała Magdę Linette. Dotychczas obie tenisistki nie miały okazji rywalizować ze sobą w profesjonalnych rozgrywkach.
                Skomentuj 0
                Monica Niculescu zwyciężyła Johannę Kontę 6:2, 2:6, 6:2 i awansowała do półfinału turnieju WTA w Nottingham. O tym, czy jej rywalką będzie Agnieszka Radwańska, przekonamy się już wkrótce, gdyż za kilka minut Polka powinna pojawić się na korcie centralnym.
                Skomentuj 1
                Na korcie centralnym trwa jeszcze III set meczu Moniki Niculescu z Johanną Konta. Rumunka prowadzi 5:2 i jest o krok od półfinału.
                Skomentuj 0
                Od godz. 15:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju WTA na trawiastych kortach w Nottingham pomiędzy Agnieszką Radwańską a Lauren Davis.