MotoGP: Aleix Espargaro nadal najszybszy w Argentynie

Zdjęcie okładkowe artykułu:

W drugim treningu przed wyścigiem o Grand Prix Argentyny najlepszy czas ponownie wykręcił Aleix Espargaro. Swoje wyniki poprawili zawodnicy z czołówki.

Pierwsza sesja treningowa zakończyła się sporą niespodzianką, gdyż najlepszy czas wykręcił Aleix Espargaro. Na kolejnym treningu Hiszpan potwierdził dobrą formę i ponownie okazał się najlepszy. 25-latek wykręcił czas jednego okrążenia na poziomie 1:38.776. [ad=rectangle] Tempo poprawili za to motocykliści z czołówki klasyfikacji generalnej mistrzostw świata. Marc Marquez, który na porannej sesji treningowej był dziesiąty, drugi trening ukończył na trzecim miejscu. Dużo szybszy był również Jorge Lorenzo, który rano zajął dopiero dwudzieste miejsce, a popołudniu sklasyfikowany został na szóstej pozycji.