WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Zagar wygrał półfinał IME, awans Ułamka, Kiełbasy i Miśkowiaka

Matej Zagar wygrał w sobotę w Ljubljanie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Pozostałe miejsca na podium zajęli Sebastian Ułamek i dość nieoczekiwanie - Szymon Kiełbasa. Awans wywalczyli też Jurica Pavlic i Robert Miśkowiak.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Skomentuj 18

Przepustki do finału nie wywalczył Rafał Trojanowski.

Wyniki:
1. Matej Zagar (Słowenia) - 14+3 (3,3,2,3,3)
2. Sebastian Ułamek (Polska) - 14+2 (3,3,3,3,2)
3. Szymon Kiełbasa (Polska) - 12+3 (2,2,3,2,3)
4. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 12+2 (3,1,2,3,3)
5. Robert Miśkowiak (Polska) - 11 (2,3,1,2,3)
-------------------------
6. Claus Vissing (Dania) - 10+3 (2,2,3,1,2) - rezerwowy
-------------------------
7. Ales Kraljic (Słowenia) - 10+2 (3,1,3,2,1)
8. Matej Kus (Czechy) - 7 (2,3,1,1,0)
9. Aleksiej Charczenko (Rosja) - 6 (1,2,0,2,1)
10. Rafał Trojanowski (Polska) - 6 (1,1,2,1,1)
11. Dino Kovacic (Chorwacja) - 5 (1,2,2,0,0)
12. Matija Duh (Słowenia) - 4 (0,1,0,3,0)
13. Tobias Busch (Niemcy) - 4 (1,w,0,1,2)
14. Guglielmo Franchetti (Włochy) - 3 (0,0,1,0,2)
15. Lukas Simon (Austria) - 2 (0,0,1,0,1)
16. Samo Kukovica (Słowenia) - 0 (0,0,0,d,d)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Miśkowiak, Kovacic, Franchetti
2. Pavlic, Kiełbasa, Trojanowski, Duh
3. Kraljic, Vissing, Charczenko, Kukovica
4. Ułamek, Kus, Busch, Simon
5. Miśkowiak, Kiełbasa, Kraljic, Simon
6. Zagar, Vissing, Pavlic, Busch (u/w)
7. Kus, Charczenko, Duh, Franchetti
8. Ułamek, Kovacic, Trojanowski, Kukovica
9. Ułamek, Pavlic, Miśkowiak, Charczenko
10. Kiełbasa, Zagar, Kus, Kukovica
11. Kraljic, Trojanowski, Franchetti, Busch
12. Vissing, Kovacic, Simon, Duh
13. Duh, Miśkowiak, Busch, Kukovica (d)
14. Zagar, Charczenko, Trojanowski, Simon
15. Ułamek, Kiełbasa, Vissing, Franchetti
16. Pavlic, Kraljic, Kus, Kovacic
17. Miśkowiak, Vissing, Trojanowski, Kus
18. Zagar, Ułamek, Kraljic, Duh
19. Pavlic, Franchetti, Simon, Kukovica (d)
20. Kiełbasa, Busch, Charczenko, Kovacic

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. Vissing, Kraljic

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
22. Kiełbasa, Pavlic

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
23. Zagar, Ułamek

Terminarz IME:
01.05 - 1. RK w Mureck (Austria)
30.05 - 2. RK w Diedenbergen (Niemcy)
26.06 - 3. RK we Lwowie (Ukraina)
19.06 - 1. Półfinał w Ljubljanie (Słowenia)
27.08 - 2. Półfinał w Bałakowie (Rosja)
28.08 - 3. Półfinał w Berghaupten (Niemcy)
04.09 - Finał w Tarnowie

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 18
Zgłoś błąd
matejferjan.com

Komentarze (18):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • anlep 0

    brawo Robert :) tylko tak dalej, a na finał obiecuje że przyjedziemy :D

    Odpowiedz Zgłoś
  • idol 0

    Brawo Szymon, oby tak dalej!!!!!

    Odpowiedz Zgłoś
  • Ostrovia 0

    Brawo Misiek !!!

    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (15)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)