WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo:
  • Finał DMŚJ w Mildur Zakończony
  • I runda IM Australii Zakończony
  • II runda IM Australii Zakończony
  • III runda IM Australi Zakończony
  • IV runda IM Australii Zakończony
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Skomentuj 11

Półfinał IME w Berghaupten: Wygrana Karpowa, awans Musielaka!

Zwycięstwem Andrieja Karpowa zakończył się sobotni półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w niemieckim Berghaupten. Awans do finału w Tarnowie wywalczył jedyny Polak w tych zawodach - Sławomir Musielak.

Musielak wygrał bieg dodatkowy o szóste i zarazem ostatnie premiowane awansem miejsce z Zdenkiem Simotą i Tero Aarnio. Oprócz Karpowa na podium stanęli Tobias Kroner i Ales Dryml.

Wyniki:
1. Andriej Karpow (Ukraina) - 12+3 (1,2,3,3,3)
2. Tobias Kroner (Niemcy) - 12+2 (3,3,3,1,2)
3. Ales Dryml (Czechy) - 11 (3,2,3,2,1)
4. Martin Smolinski (Niemcy) - 10 (3,3,d,2,2)
5. Kjastas Puodżuks (Łotwa) - 10 (1,3,1,2,3)
6. Sławomir Musielak (Polska) - 9+3 (0,2,2,2,3)
----------------------------
7. Zdenek Simota (Czechy) - 9+2 (2,2,2,3,0)
8. Tero Aarnio (Finlandia) - 9+1 (1,1,3,3,1)
9. Tomas Suchanek (Czechy) - 7 (2,3,1,1,0)
10. Thomas Stange (Niemcy) - 7 (3,d,2,1,1)
11. Leonid Paura (Łotwa) - 6 (2,1,w,0,3)
12. Max Dilger (Niemcy) - 6 (1,1,1,1,2)
13. Aleksander Conda (Słowenia) - 5 (0,0,2,3,0)
14. Aleksandr Borodaj (Ukraina) - 4 (2,0,1,0,1)
15. Martin Malek (Czechy) - 2 (0,0,0,0,2)
16. Alexander Edberg (Szwecja) - 1 (0,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Kroner, Paura, Aarnio, Musielak
2. Dryml, Borodaj, Dilger, Edberg
3. Stange, Suchanek, Karpow, Conda
4. Smolinski, Simota, Puodżuks, Malek
5. Smolinski, Karpow, Paura, Borodaj
6. Puodżuks, Dryml, Aarnio, Stange (d)
7. Suchanek, Musielak, Dilger, Malek
8. Kroner, Simota, Edberg, Conda
9. Dryml, Simota, Suchanek, Paura (w)
10. Aarnio, Conda, Borodaj, Malek
11. Karpow, Musielak, Puodżuks, Edberg
12. Kroner, Stange, Dilger, Smolinski (d)
13. Conda, Puodżuks, Dilger, Paura
14. Aarnio, Smolinski, Suchanek, Edberg
15. Simota, Musielak, Stange, Borodaj
16. Karpow, Dryml, Kroner, Malek
17. Paura, Malek, Stange, Edberg
18. Karpow, Dilger, Aarnio, Simota
19. Musielak, Smolinski, Dryml, Conda
20. Puodżuks, Kroner, Borodaj, Suchanek

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. Musielak, Simota, Aarnio

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
22. Karpow, Kroner

W finale w Tarnowie (4 września) pojadą:
Szymon Kiełbasa (Polska)
Sebastian Ułamek (Polska)
Robert Miśkowiak (Polska)
Jurica Pavlic (Chorwacja)
Matej Zagar (Słowenia)
Roman Povazhny (Rosja)
Denis Gizatullin (Rosja)
Renat Gafurow (Rosja)
Danił Iwanow (Rosja)
Siemen Własow (Rosja)
Tobias Kroner (Niemcy)
Andriej Karpow (Ukraina)
Ales Dryml (Czechy)
Martin Smolinski (Niemcy)
Kjastas Puodżuks (Łotwa)
Sławomir Musielak (Polska)

Rezerwowi:
Claus Vissing (Dania)
Denis Nosow (Rosja)

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 11
Zgłoś błąd
sr-speedperformance.com

Komentarze (11):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • smok 0

    Kto widział, że ME nie są w sporcie ważne. Możliwe niestety tylko w żużlu.

    Odpowiedz Zgłoś
  • zielono-czarna 0

    Andriej Karpov, Andriej !! ;)

    Odpowiedz Zgłoś
  • Mat 0

    Brawo Sławek!!!!!! Unia Leszno DMP 2010r

    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)