WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

RK IMŚJ: Gustafsson najlepszy w Malmoe

Simon Gustafsson z kompletem punktów triumfował w rozegranej w sobotę w Malmoe czwartej Rundzie Kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dwa kolejne miejsca zajęli Linus Sundstroem i Michael Jepsen Jensen.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Skomentuj 10

Do półfinału awans wywalczyli również Mikkel B. Jensen, Kim Nilsson i Ludvig Lindgren, który w biegu dodatkowym o szóstą pozycję pokonał Fina Kalle Katajisto.

Wyniki:
1. Simon Gustafsson (Szwecja) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Linus Sundstroem (Szwecja) - 13 (3,2,2,3,3)
3. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 12 (2,2,3,2,3)
4. Mikkel B. Jensen (Dania) - 10 (3,1,2,2,2)
5. Kim Nilsson (Szwecja) - 10 (1,3,1,3,2)
6. Ludvig Lindgren (Szwecja) - 9+3 (2,2,3,1,1)
------------------
7. Kalle Katajisto (Finlandia) - 9+2 (1,3,3,1,1)
------------------
8. Jonas B.Andersen (Dania) - 6 (0,3,d,3,d)
9. Anders Mellgren (Szwecja) - 6 (0,1,2,0,3)
10. Jari Makinen (Finlandia) - 6 (1,d,2,1,2)
11. Michael Palm Toft (Dania) - 5 (2,u,1,2,-)
12. Mikkel Michelsen (Dania) - 4 (3,0,0,0,1)
13. Timo Lahti (Finlandia) - 4 (0,2,0,2,0)
14. Niko Siltaniemi (Finlandia) - 4 (2,0,1,1,0)
15. Viktor Palovaara (Szwecja) - 3 (0,1,1,0,1)
16. Jacob Thorssell (Szwecja) - 2 (2)
17. Kenni Nissen (Dania) - 2 (1,1,0,0,0)
18 Tim Gudmundsson (Szwecja) - NS

Bieg po biegu:
1. Michelsen, Lindgren, Makinen, Palovaara
2. Sundstroem, Siltaniemi, Nissen, Andersen
3. M.B.Jensen, Toft, Nilsson, Mellgren
4. Gustafsson, M.J.Jensen, Katajisto, Lahti
5. Andersen, Lahti, Mellgren, Michelsen
6. Gustafsson, Sundstroem, M.B.Jensen, Makinen (d4)
7. Nilsson, M.J.Jensen, Palovaara, Siltaniemi
8. Katajisto, Lindgren, Nissen, Toft (u)
9. Katajisto, Sundstroem, Nilsson, Michelsen
10. M.J.Jensen, Makinen, Toft, Andersen (d2)
11. Gustafsson, Mellgren, Palovaara, Nissen
12. Lindgren, M.B.Jensen, Siltaniemi, Lahti
13. Gustafsson, Toft, Siltaniemi, Michelsen
14. Nilsson, Lahti, Makinen, Nissen
15. Andersen, M.B.Jensen, Katajisto, Palovaara
16. Sundstroem, M.J.Jensen, Lindgren, Mellgren
17. M.J.Jensen, M.B.Jensen, Michelsen, Nissen
18. Mellgren, Makinen, Katajisto, Siltaniemi
19. Sundstroem, Thorssell, Palovaara, Lahti
20. Gustafsson, Nilsson, Lindgren, Andersen (d)

Bieg dodatkowy o 6. miejsce
21. Lindgren, Katajisto

Terminarz IMŚJ 2011:
17.04 - 1. RK w Herxheim (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 2. RK w Neustadt Donau (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 3. RK w Czerwonogradzie (Ukraina) WYNIKI
21.05 - 4. RK w Malmoe (Szwecja) WYNIKI
21.05 - 5. RK w Gorican (Chorwacja)
04.06 - 1. półfinał w Żarnowicy (Słowacja)
25.06 - 2. półfinał w Gnieźnie (Polska)
23.07 - 1. finał w Coventry (Wielka Brytania)
28.08 - 2. finał w Holsted (Dania)
01.10 - 3. finał w Pardubicach (Czechy)
09.10 - 4. finał w Gnieźnie (Polska)

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 10
Zgłoś błąd
aktuellspeedway.se

Komentarze (10):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • bad boy blue 0

    brać do torunia Mikkela B.jensena jak najszybciej!

    Odpowiedz Zgłoś
  • shumek 0

    ladnie michael :)

    Odpowiedz Zgłoś
  • tylkostart 0

    simon prosimy jutro choć 7-8 pkt.

    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)