WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

RK IMŚJ: Pawlicki wygrał w Gorican, awans Pulczyńskiego

Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończyła się rozegrana w sobotę w chorwackim Gorican Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Na drugiej pozycji sklasyfikowano Darcy'ego Warda.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Skomentuj 40

Na najniższym stopniu podium stanął drugi z reprezentantów Polski - Emil Pulczyński. Do półfinału awansowali także Dino Kovacic, Ilja Czałow i Michael Hadek.

Wyniki:
1. Przemysław Pawlicki (Polska) - 14 (3,3,3,2,3)
2. Darcy Ward (Australia) - 13 (3,2,3,3,2)
3. Emil Pulczyński (Polska) - 12 (3,2,1,3,3)
4. Ilja Czałow (Rosja) - 11 (1,3,1,3,3)
5. Dino Kovacic (Chorwacja) - 10 (3,3,2,1,2)
6. Michael Hadek (Czechy) - 10 (2,2,2,2,2)
--------------
7. Aleksander Conda (Słowenia) - 9 (d,3,2,3,1)
8. Kasper Lykke Nielsen (Dania) - 8 (2,2,3,1,0)
9. Jasmin Ilijas (Chorwacja) - 7 (1,1,2,2,1)
10. Taylor Poole (Australia) - 6 (2,0,3,0,1)
11. David Bellego (Francja) - 6 (1,1,0,1,3)
12. Roman Cejka (Czechy) - 4 (2,0,0,0,2)
13. Ziga Radkovic (Słowenia) - 3 (0,w,1,2,0)
14. Ondrej Veverka (Czechy) - 3 (1,0,1,1,0)
15. Michele Castagna (Włochy) - 2 (0,1,0,0,1)
16. Ladislav Vida (Słowenia) - 1 (0,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Kovacic, Cejka, Veverka, Conda (d)
2. Pawlicki, Poole, Czałow, Castagna
3. Ward, Hadek, Iljas, Vida
4. Pulczyński, Nielsen, Bellego, Radkovic
5. Kovacic, Nielsen, Vida, Poole
6. Czałow, Pulczyński, Iljas, Cejka
7. Conda, Ward, Castagna, Radkovic (d)
8. Pawlicki, Hadek, Bellego, Veverka
9. Ward, Kovacic, Czałow, Bellego
10. Poole, Hadek, Radkovic, Cejka
11. Pawlicki, Conda, Pulczyński, Vida
12. Nielsen, Iljas, Veverka, Castagna
13. Pulczyński, Hadek, Kovacic, Castagna
14. Ward, Pawlicki, Nielsen, Cejka
15. Conda, Iljas, Bellego, Poole
16. Czałow, Radkovic, Veverka, Vida
17. Pawlicki, Kovacic, Iljas, Radkovic
18. Bellego, Cejka, Castagna, Vida
19. Czałow, Hadek, Conda, Nielsen
20. Pulczyński, Ward, Poole, Veverka

Terminarz IMŚJ 2011:
17.04 - 1. RK w Herxheim (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 2. RK w Neustadt Donau (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 3. RK w Czerwonogradzie (Ukraina) WYNIKI
21.05 - 4. RK w Malmoe (Szwecja) WYNIKI
21.05 - 5. RK w Gorican (Chorwacja)
04.06 - 1. półfinał w Żarnowicy (Słowacja)
25.06 - 2. półfinał w Gnieźnie (Polska)
23.07 - 1. finał w Coventry (Wielka Brytania)
28.08 - 2. finał w Holsted (Dania)
01.10 - 3. finał w Pardubicach (Czechy)
09.10 - 4. finał w Gnieźnie (Polska)

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 40
Zgłoś błąd
speedway-unia.hr

Komentarze (40):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • KRAWCZYK 0
    Gratuluje!!!
    Odpowiedz Zgłoś
  • do Cinek do do Cinek 0
    Następny ekspert :) Cytuje moje słowa - "Śmiejecie sie wszyscy z Leszczy, że wiocha, że rolnicy itp. Ale oni od początku istnienia ta sama nazwa i najwięcej tytułów DMP..." GDZIE TU NAPISAŁEM, ŻE UNIA JEST NAJLEPSZA ?! Każdy ineligent z tego wyczyta, że chodzi właśnie o to, że najbardziej utytułowana a nie najlepsza ! A mają pretensje, że dzieci na forach bazgrolą...
    Odpowiedz Zgłoś
  • bez nicku 0
    Każdy z was bez wyjątku oprócz uzywania swego nicku uzywa innego lub pisze "do" kiedy chce byc anonimowy i po obrażac innych lub sie po napinać ! Każdy ! Wystarczy troche poczytac i od razu widac który bełkot do którego podobny ! Pod tym tekstem tez to zrobiono a wam się aż grzeja paluchy na klawiaturze a gościu ma z was polewke :) No ale wy wszyscy macie ponad 16 lat i jesteście najmądrzejsi :)
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (37)
Pokaż więcej komentarzy (40)
Pokaż więcej komentarzy (40)
Pokaż więcej komentarzy (40)