0
0
38:52 Bieg 15.
0
78' Eden Hazard (3:1) 44' Kevin De Bruyne (2:1) 23' Marouane Fellaini (1:1)
Reprezentacja Belgii
87' Senad Lulić 77' Toni Sunjić 54' Sead Kolasinac 15' Edin Dzeko (0:1)
Reprezentacja Bośni i Hercegowiny
3:1 90+3 min
  • Koniec meczu. Komplet punktów trafił na konto Belgów.

• Zabawili się trochę Bośniacy, ale daleko od pola karnego rywala. Czas ucieka i bardziej pachnie czwartym golem dla Belgii niż kontaktowym dla gości.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu.

1
90+3' Wesley Sneijder 50' Gregory van der Wiel 33' Bruno Martins Indi
Reprezentacja Holandii
80' 59' 51' Gylfi Sigurdsson (0:1) 33'
Reprezentacja Islandii
0:1 90+4 min
  • Koniec meczu. Islandia pokonała w Amsterdamie Holandię i jest o krok od wywalczenia awansu do finałów mistrzostw Europy!

• Ukarany został Wesley Sneijder (Holandia).

• Strzał rozpaczy Sneijdera. Jednak takim uderzeniem nie można zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza Islandii.

10
88' Antonio Candreva 69' Graziano Pelle (1:0)
Reprezentacja Włoch
35'
Reprezentacja Malty
1:0 90+3 min
  • Sensacji nie ma, ale Włosi nie zachwycili i bardzo późno zapewnili sobie komplet oczek.

• Mifsud za Effionga.

• Sciberras za Briffę.

19
82' Marcin Kaczmarek (2:3) 79' Arkadiusz Kasperkiewicz 38' Adam Cieśliński 16' Paweł Kowalczyk 14' Kamil Kurowski (1:0)
Olimpia Grudziądz
89' Maciej Kona 86' Tomasz Wełnicki 81' Kamil Drygas 80' Mica (1:3) 77' Kamil Drygas (1:2) 74' Krzysztof Nykiel 42' Blazo Igumanović 35' Szymon Lewicki (1:1)
Zawisza Bydgoszcz
2:3 90+3 min
  • Koniec meczu. Po emocjonującej końcówce Zawisza wygrał 3:2.

• Gajewski za Lewickiego.

• Trzy minuty doliczone.

13
78' 44' Jano Ananidze 38' Waleri Kazaiszwili (1:0) 10' Guram Kaszia
Reprezentacja Gruzji
Reprezentacja Szkocji
1:0 90+4 min
  • Koniec. Gruzja pokonała Szkocję. To wyborny wynik dla reprezentacji Polski.

• Mate Wacadze za Lewana Mchedlidze.

• Korner za kornerem. Piłka przecina pole karne gospodarzy. Gruzini oddychają rękawami, ale utrzymują prowadzenie.

77
54:36 Bieg 15.
0
82' Mario Goetze (3:1) 79' Bastian Schweinsteiger 61' Toni Kroos 19' Mario Goetze (2:0) 12' Thomas Mueller (1:0)
Reprezentacja Niemiec
67' Kamil Grosicki 36' Robert Lewandowski (2:1) 8' Maciej Rybus
Reprezentacja Polski
3:1 90+4 min
  • Mistrzowie świata pokazali klasę i zwyciężyli 3:1, mimo że Biało-Czerwoni zaprezentowali się całkiem nieźle. To pierwsza porażka naszej drużyny w eliminacjach, straciliśmy też pozycję lidera grupy D.

• Soczyście z dystansu uderzył Maciej Rybus. Tuż obok dalszego słupka.

• Nieczysto z dystansu uderzył Mesut Oezil. Fatalne pudło.

410
48' 10'
Reprezentacja Gibraltaru
79' Shane Long (0:4) 52' Robbie Keane (0:3) 49' Robbie Keane (0:2) 42' Jonathan Walters 27' (0:1)
Reprezentacja Irlandii
0:4 90+3 min
  • Koniec meczu. Irlandia zasłużenie wygrała z Gibraltarem.

• Guilling za Sergeanta.

2
15' Lukas Kuban 12' Seweryn Michalski (1:0)
PGE GKS Bełchatów
90+2' Grzegorz Goncerz 86' Łukasz Pielorz (1:2) 78' Filip Burkhardt (1:1) 10' Adrian Jurkowski
GKS Katowice
1:2 90+5 min
  • GKS Katowice zwycięski! Goście niemal cały mecz grali w dziesiatkę, a jednak wyjeżdżają z Bełchatowa z tarczą.

• Gierszewski dośrodkował na głowę Klemenza, ale ten uderzył niecelnie.

• Grzegorz Goncerz (GKS) wyrzucony z boiska za ostry atak w nogi rywala!

0
73' 14' Ariel Wawszczyk
Błękitni Stargard Szczeciński
81' 45+1'
Wisła Puławy
0:0 90+3 min
  • Koniec meczu i bez goli w Stargardzie.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Patryka Słotwińskiego.

• Doliczone trzy minuty, a końcówka w strugach deszczu.

0
90+2' Mateusz Kantor 79' Mateusz Jagiełło 75' Tomasz Płonka 58' Michał Bogacz 48' Przemysław Oziębała 3' Damian Łanucha (1:0)
Stal Stalowa Wola
85' Tomasz Boczek 84' Mateusz Mączyński 80' Marcin Wodecki 58' Mariusz Zganiacz 18' Daniel Tanżyna (1:1)
GKS Tychy
1:1 90+3 min
  • Ostatni gwizdek sędziego. Po emocjonującym i pełnym walki spotkaniu, Stal podzieliła się punktami z GKS-em Tychy.

• Mateusz Kantor (Stal) upomniany za faul.

• Mateusz Jagiełło (Stal) kopnął piłkę po gwizdku i przedwcześnie opuścił boisko.

0
MIM Nice PLŻ O Koronę B.Chrobrego
Bieg 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • W biegu finałowym wystartują zawodnicy, którzy po części zasadniczej zajmą miejsca 1-2 oraz dwóch najlepszych jeźdźców z biegu barażowego.

• W biegu barażowym wystartują zawodnicy, którzy po części zasadniczej (20 biegów) zajmą miejsca 3-6. Awans do finału uzyska dwóch jeźdźców.

148
Reprezentacja Rosji
Reprezentacja Szwecji
0:0 8 min
  • Piłka w siatce, rosyjscy kibice szaleją, ale gol Romana Szyrokowa nie zostanie uznany. Wszystko przez spalonego.

• Zlatan Ibrahimović mimo obecności dwóch obrońców zdołał zgrać futbolówkę w kierunku widocznego od pierwszych sekund Forsberga, który był trochę spóźniony.

• Forsberg chciał ruszyć lewą stroną boiska. Ale nie udało mu się utrzymać piłki w boisku.

0
Reprezentacja San Marino
Reprezentacja Anglii
0:1 10 min
  • Anglicy tradycyjnie nie potrafili strzelić San Marino gola w pierwszych dziesięciu minutach.

• Dobrą pracę wykonał Alex Oxlade-Chamberlain, który dośrodkował piłkę w pole karne, jednak Jamie Vardy w pojedynku powietrznym faulował rywala.

• Jonjo Shelvey szukał długim podaniem Rooney'a. Znów na mocno.