WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Składy drużyn - Polska 2. Liga Żużlowa 2014

Dobiegł końca okres transferowy trwający od 2 listopada do 15 grudnia. Aby ułatwić kibicom śledzenie transferowych doniesień, prezentujemy składy drużyn PLŻ 2. na sezon 2014.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Skomentuj 629

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2013 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2014 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

W trakcie sezonu kluby będą mogły kontraktować nowych zawodników (nie licząc wypożyczeń) w terminach:
- 15 maja - 31 maja
- 15 lipca - 31 lipca
- 1 września - 15 września


MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
David Bellego Francja 1993
Kamil Brzozowski Polska 1987
Ronnie Jamroży Polska 1985
Peter Karlsson Szwecja 1969
Timo Lahti Finlandia 1992
Wasyl Makutra Ukraina 1996
Dmytro Mostowik Ukraina 1998
Nicklas Porsing Dania 1993
David Ruud Szwecja 1980
Justin Sedgmen Australia 1992
Juniorzy:
Szymon Błocian Polska 1994
Dawid Domagała Polska 1994
Filip Marach Polska 1996
Konrad Matuszewski Polska 1996
Marcin Wawrzyniak Polska 1994
Artur Winiarski Polska 1996
             
Trener: Grzegorz Dzikowski 


Holistic-Polska Rawicz
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Eric Andersson Szwecja 1984
Łukasz Bojarski Polska 1992
Alexander Edberg Szwecja 1991
Rene Deddens Niemcy 1992
Ryan Fisher USA 1983
Marcel Kajzer Polska 1990
Eduard Krcmar Czechy 1996
Wojciech Lisiecki Polska 1992
Michał Łopaczewski Polska 1989
Iwan Łysik Rosja 1993
Michaił Łysik Rosja 1993
Stanisław Mielniczuk Ukraina 1995
Sławomir Musielak Polska 1990
Łukasz Przedpełski Polska 1992
Anton Rosen Szwecja 1991
Juniorzy:
Damian Albrecht Polska 1994
Sebastian Niedźwiedź Polska 1997
Marcin Riedel Polska 1995

Trener: Henryk Jasek

Speedway Wanda Instal Kraków
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Oliver Allen Wielka Brytania 1982
Karol Baran Polska 1981
Paweł Hlib Polska 1986
Nikolaj Busk Jakobsen Dania 1994
Magnus Karlsson Szwecja 1981
Kasper Lykke Nielsen Dania 1994
Daniel Pytel Polska 1987
Jonas Raun Dania 1989
Paweł Staszek Polska 1976
Rafał Trojanowski Polska 1976
Juniorzy:
Paweł Parys Polska 1994
Patryk Wolniewiński Polska 1996
         
Trener: Michał Widera, menedżer: Michał Finfa 


Hawi Racing Team Opole
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Roland Benko Węgry 1995
Oliver Berntzon Szwecja 1993
Stanisław Burza Polska 1977
Rafał Fleger Polska 1989
Christian Hefenbrock Niemcy 1985
Kai Huckenbeck Niemcy 1993
Thomas Jorgensen Dania 1992
Andriej Kobrin Ukraina 1991
Steven Mauer Niemcy 1995
Marcin Sekula Polska (lic. niem.) 1984
Mariusz Staszewski Polska 1975
Juniorzy:
Damian Dróżdż Polska 1996
Michał Kordas Polska 1995
         
Trener:
Andrzej Maroszek

KSM Krosno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Tobias Busch Niemcy 1988
Max Dilger Niemcy 1989
Mariusz Fierlej Polska 1980
Kamil Fleger Polska 1990
Łukasz Kret Polska 1992
Emil Krog Dania 1995
Martin Malek Czechy 1985
Jacek Rempała Polska 1971
Marcin Rempała Polska 1984
Tomasz Rempała Polska 1978
Erik Riss Niemcy 1995
Mark Riss Niemcy 1994
Jozsef Tabaka Węgry 1989
Claus Vissing Dania 1986
Juniorzy:
Mateusz Wieczorek Polska 1995
              
Trener: Ireneusz Kwieciński


Polonia Piła
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Witalij Biełousow Rosja 1992
Władimir Borodulin Rosja 1992
Piotr Dym Polska 1976
Jacek Gollob Polska 1969
Steen Jensen Dania 1984
Tadeusz Kostro Polska 1991
Ziga Kovacić Słowenia 1998
Tobias Kroner Niemcy 1985
Jesper Monberg Dania 1977
Simon Nielsen Dania 1990
Emil Pulczyński Polska 1992
Kamil Pulczyński Polska 1992
Adrian Szewczykowski Polska 1989
Piotr Świst Polska 1968
Juniorzy:
Arkadiusz Pawlak Polska 1995
Piotr Rybak Polska 1993
             
Trener: Janusz Michaelis 

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 629
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (629):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Krakowiaczekk 0

    Tak nie będzie. Ale to nie chodziło o Rawicz ale o inne miasto na R... Rybnik

    robercio Czy to prawda że w Rawiczu w przyszłym roku nie będzie żużla??

    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • robercio 0

    Czy to prawda że w Rawiczu w przyszłym roku nie będzie żużla??

    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • MDM Komputery Ostrovia 0

    bez przesady , moralny wejdzie do PO ;)

    Cyprian Dziurowicz 1.Ostrovia Ostrów 2.Kolejorz Rawag Rawicz 3.Victoria Piła 4.KSM Krosno 5.Wanda Instal Kraków 6.Kolejorz Opole Runda Finałowa: 1.Ostrovia Ostrów 2.Kolejorz Rawag Rawicz 3.Victoria Piła 4.KSM Krosno Finał: Ostrovia Ostrów - Kolejorz Rawag Rawicz,u siebie wygra Ostrovia.W Rawiczu zobaczymy...

    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (626)
Pokaż więcej komentarzy (629)
Pokaż więcej komentarzy (629)
Pokaż więcej komentarzy (629)