Żużlowe wspominki: Antonin Kasper vs Ryan Sullivan (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu:

6 września 1998 roku Apator-DGG Toruń podejmował zespół VAN PUR Rzeszów. W piątym biegu dnia ładny pojedynek stoczyli [tag=22075]Antonin Kasper[/tag] i [tag=2610]Ryan Sullivan[/tag].

Oprócz nich na starcie pojawili się również Wiesław Jaguś i Piotr Winiarz.

W biegu początkowo prowadził Australijczyk, jednak Czech nie dawał za wygraną.

Cały mecz zakończył się wygraną Aniołów 54:36. Kasper w sześciu startach wywalczył 15 punktów i bonus. Sullivan zapisał przy swoim nazwisku 2 "oczka" mniej (13+1).

W całym sezonie drużyna z Torunia zajęła 5. miejsce. Rzeszowianie uplasowali się w tabeli na czwartej pozycji. W fazie finałowej wywalczyli natomiast brązowe medale DMP.