WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Składy drużyn - Polska 2. Liga Żużlowa 2015

W sobotę 31 stycznia okres transferowy w Polsce dobiegł końca (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Polskiej 2. Ligi Żużlowej na sezon 2015.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2014 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2015 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

W trakcie sezonu kluby będą mogły kontraktować nowych zawodników (nie licząc wypożyczeń) w terminach:
- 15 maja - 31 maja
- 15 lipca - 31 lipca
- 1 września - 15 września

Możliwe, że niektóre kluby jeszcze początkiem lutego będą informować o podpisanych w styczniu kontraktach.


Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Kamil Brzozowski Polska 1987
Rene Deddens Niemcy 1992
Renat Gafurow Rosja 1982
Eduard Krcmar Czechy 1996
Justin Sedgmen Australia 1992
Łukasz Sówka Polska 1993
Damian Sperz Polska 1990
Cyprian Szymko Polska 1990
Marcel Szymko Polska 1992
Magnus Zetterstroem Szwecja 1971
Juniorzy:
Patryk Beśko Polska 1996
Aureliusz Bieliński Polska 1997
Dominik Kossakowski Polska 1997
Krzysztof Wittstock Polska 1995

Trener: Grzegorz Dzikowski 


KMŻ Motor Lublin
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Roland Benko Węgry 1995
Roman Chromik Polska 1981
Josh Grajczonek Australia 1990
Max Dilger Niemcy 1989
Ales Dryml Czechy 1979
Ronnie Jamroży Polska 1985
Andriej Kobrin Ukraina 1991
Timo Lahti Finlandia 1992
Nike Lunna Finlandia 1996
Patryk Malitowski Polska 1993
Martin Malek Czechy 1985
Sam Masters Australia 1991
Edward Mazur Polska 1993
Emil Pulczyński Polska 1992
Kamil Pulczyński Polska 1992
Hugh Skidmore Australia 1990
Paweł Staszek Polska 1976
Tomasz Piszcz Polska 1977
Jozsef Tabaka Węgry 1989
Mathias Thoernblom Szwecja 1992
Juniorzy:
Oskar Bober Polska 1997
Michał Nowiński Polska 1997
Mateusz Wieczorek Polska 1995

Trener: Jerzy Głogowski 


KSM Krosno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Henning Bager Dania 1981
Tobias Busch Niemcy 1988
Nicolas Covatti Włochy 1988
Tomasz Chrzanowski Polska 1980
Mariusz Fierlej Polska 1980
Josef Franc Czechy 1979
Kai Huckenbeck Niemcy 1993
Łukasz Kret Polska 1992
Kasper Lykke Nielsen Dania 1994
Marcin Rempała Polska 1984
Tomasz Rempała Polska 1978
Dawid Stachyra Polska 1985
Claus Vissing Dania 1986
Kevin Woelbert Niemcy 1989
Juniorzy:
Dawid Matura Polska 1996
Przemysław Portas Polska 1996
            
Trener:
Ireneusz Kwieciński


Polonia Piła
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Siergiej Agalcow Rosja 1993
Rene Bach Dania 1990
Ben Barker Wielka Brytania 1988
Patryk Dolny Polska 1993
Maciej Fajfer Polska 1991
Mariusz Franków Polska 1978
Rasmus Jensen Dania 1993
Daniel King Wielka Brytania 1986
Ziga Kovacić Słowenia 1998
Norbert Magosi Węgry 1975
Jesper Monberg Dania 1977
Piotr Świst Polska 1968
Fritz Wallner Austria 1986
Juniorzy:
Kacper Grzegorczyk Polska 1997
Jarosław Paliwoda Polska 1994
Arkadiusz Pawlak Polska 1995
          
Trener:
Janusz Michaelis


Holistic-Polska Rawicz
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Eric Andersson Szwecja 1984
David Bellego Francja 1993
Jakob Bukhave Dania 1993
Ryan Fisher USA 1983
Zdenek Holub Czechy 1996
Marcel Kajzer Polska 1990
Tadeusz Kostro Polska 1991
Wojciech Lisiecki Polska 1992
Michał Łopaczewski Polska 1989
Michaił Łysik Rosja 1993
Iwan Łysik Rosja 1993
Steven Mauer Niemcy 1995
Stanisław Mielniczuk Ukraina 1995
Mathias Schultz Niemcy 1984
Michal Skurla Czechy 1996
Mariusz Staszewski Polska 1975
Anders Thomsen Dania 1994
Juniorzy:
Damian Albrecht Polska 1995
Mateusz Burzyński Polska 1998
Marcin Riedel Polska 1995

Trener: Henryk Jasek, menedżer: Marcin Sekula

Kup bilet na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (410):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • kibic Gks-u 3
    1.Gdańsk
    2.Lublin
    3.Piła
    4.Krosno
    5.Rawicz
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • pro9 0
    chyba troche przesadzilem hehe
    pro9 to bedzie liga wlasnego toru ten kto wygra jeden dwa mecze na wyjazdach awansuje do 1 ligi osobiscie widze to tak ze Pila Lublin Gdansk Krosno Rawicz
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • pro9 1
    to bedzie liga wlasnego toru ten kto wygra jeden dwa mecze na wyjazdach awansuje do 1 ligi osobiscie widze to tak ze Pila Lublin Gdansk Krosno Rawicz
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (407)
Pokaż więcej komentarzy (410)
Pokaż więcej komentarzy (410)
Pokaż więcej komentarzy (410)