Kolejny sukces polskiego nastolatka w Anglii

Eryk Borczuch kontynuuje swoją świetną passę na angielskich torach. Polak zajął drugie miejsce w cyklu zawodów Winter Series, a gdyby nie kapryśna aura, mogło być jeszcze lepiej.

W tym artykule dowiesz się o:

W niedzielę na torze w Scunthorpe miała odbyć się ostatnia, siódma runda zawodów Winter Series. Turniej nie doszedł jednak do skutku ze względu na złą pogodę, która również wcześniej krzyżowała plany organizatorom. W rezultacie udało rozegrać się zaledwie trzy rundy, po których zwycięzcą został Jack Parkinson. Tuż za jego plecami uplasował się Eryk Borczuch, który co warto podkreślić, wystąpił tylko w dwóch rundach. [ad=rectangle] Klasyfikacja końcowa Winter Series: 1. Jack Parkinson 40 pkt. 2. Eryk Borczuch 37 pkt. 3. Jamie Halder 37 pkt. 4. Sam Chapman 36 pkt. 5. Tom Miles 35 pkt. 6. Sam Woolley 34 pkt. 7. Mitchell Beckett 14 pkt.