Tyron Proctor wygrał Puchar Jacka Younga

Zdjęcie okładkowe artykułu: Na zdjęciu: Tyron Proctor
Na zdjęciu: Tyron Proctor

W sobotę, 28 listopada na torze w australijskim Gillman rozegrano kolejną edyję Pucharu Jacka Younga. Drugi raz z rzędu w zawodach triumfował Tyron Protor.

Na drugiej pozycji wyścig finałowy ukończył Robert Branford. Na najniższym stopniu podium stanął Jordan Stewart, a czwarte miejsce zajął Cooper Riordan.

Wyniki: 1. Tyron Proctor - 12 (3,3,3,3) + 1 miejsce w finale 2. Robert Branford - 10 (2,3,2,3) + 2 miejsce w finale 3. Jordan Stewart - 8 (1,3,1,3) + 3 miejsce w finale 4. Cooper Riordan - 9 (2,2,3,2) + 4 miejsce w finale 5. Jaimon Lidsey - 8 (3,1,3,1) 6. Arlo Bugeja - 8 (3,2,1,2) 7. Jack Morrison - 7 (1,2,2,2) 8. Dakota Ballantyne - 6 (2,1,2,1) 9. Luke Bacskai - 1 (0,1,0,0) 10. Blake Ridley - 1 (0,0,1,0) 11. Gary Fischer - 1 (0,0,w,1) 12. Jake Mitchell - 1 (1,w,-,-)

Bieg po biegu: 1. Lidsey, Branford, Morrison, Bacskai 2. Proctor, Riordan, Mitchell, Fischer 3. Bugeja, Ballantyne, Stewart, Ridley 4. Stewart, Morrison, Bacskai, Mitchell (w) 5. Proctor, Bugeja, Lidsey, Fischer 6. Branford, Riordan, Ballantyne, Ridley 7. Riordan, Morrison, Bugeja, Bacskai 8. Proctor, Branford, SAtewart, Fischer (W) 9. Lidsey, Ballantyne, Ridley, Mitchell 10. Stewart, Riordan, Lidsey, Bacskai 11. Branford, Bugeja, Fischer, Mitchell 12. Proctor, Morrison, Ballantyne, Ridley

Baraż: 13. Stewart, Morrison, Bugeja, Lidsey

Finał: 14. Proctor, Branford, Stewart, Riordan