WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo:
  • Finał DMŚJ w Mildur Zakończony
  • I runda IM Australii Zakończony
  • II runda IM Australii Zakończony
  • III runda IM Australi Zakończony
  • IV runda IM Australii Zakończony
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Skomentuj 9

Listy startowe półfinałów krajowych eliminacji IMŚJ

21 kwietnia w Gorzowie rozegrany zostanie finał kwalifikacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach wystartuje po ośmiu najlepszych żużlowców półfinałów, które 15 kwietnia odbędą się w Poznaniu i Rzeszowie.

Lista startowa półfinału w Poznaniu:
1. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
2. Sławomir Musielak (Unia Leszno)
3. Mateusz Lampkowski (Unibax Toruń)
4. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń)
5. Adrian Szewczykowski (Caelum Stal Gorzów)
6. Damian Sperz (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
7. Bartosz Szymura (RKM Rybnik)
8. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz)
9. Emil Idziorek (KM Ostrów)
10. Patryk Pawlaszczyk (KM Ostrów)
11. Adam Kajoch (PSŻ Poznań)
12. Kacper Gomólski (Start Gniezno)
13. Maciej Piaszczyński (Orzeł Łódź)
14. Paweł Zmarzlik (Caelum Stal Gorzów)
15. Maciej Janowski (Atlas Wrocław)
16. Łukasz Cyran (Caelum Stal Gorzów)
R1. Janusz Baniak (Falubaz Zielona Góra)
R2. Cyprian Szymko (Lotos Wybrzeże Gdańsk)

Do finału awansuje 8 zawodników + 1 zawodnik rezerwowy.

Lista startowa półfinału w Rzeszowie:
1. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra)
2. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
3. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik)
4. Kamil Fleger (RKM Rybnik)
5. Dawid Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów)
6. Mateusz Szostek (Marma Hadykówka Rzeszów)
7. Grzegorz Stróżyk (PSŻ Poznań)
8. Rafał Fleger (RKM Rybnik)
9. Damian Celmer (Unibax Toruń)
10. Borys Miturski (Cognor Włókniarz Częstochowa)
11. Marcel Kajzer (Start Gniezno)
12. Michał Mitko (RKM Rybnik)
13. Mateusz Łukaszewski (Unia Leszno)
14. Marcin Piekarski (Cognor Włókniarz Częstochowa)
15. Kamil Cieślar (Cognor Włókniarz Częstochowa)
16. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów)
R1. Tadeusz Kostro (Unia Tarnów)
R2. Piotr Machnik (KSM Krosno)

Do finału awansuje 8 zawodników + 1 zawodnik rezerwowy.

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 9
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (9):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • virus 0

    Panie i Panowie, a ja mam takie pytanie: jak się ma całe powołanie tych 2 zawodników do RK IMŚJ,(o którym możemy przeczytać na portalu) która ma się odbyć w Niemczech skoro nie odbyły się jeszcze eliminacje krajowe (1/2 finału krajowych eliminacji w Poznaniu i Rzeszowie oraz finału krajowych eliminacji w Gorzowie) coś mi się to nie wydaje, ale jeżeli ktoś byłby w stanie wytłumaczyć mi tę sytuację to będę bardzo wdzięczny.
    czyżby to były kolejne zawody powołaniowe przez GKSŻ ( myślę tu o IMEJ, ale w przypadku tych zawodów były podstawy do takiego postępowania)
    serdecznie pozdrawiam całą żużlową Polske :)

    Odpowiedz Zgłoś
  • ufan 0

    Pawlicki nie pojedzie, nie zdązy dojsc do siebie po złamanym obojczyku.Nie ma na to szans...

    Odpowiedz Zgłoś
  • night 0

    poznan-pawlicki,szewczykowski,mroczka,pawlaszczyk,kajoch ,janowski,piaszczynksi,musielak............
    rzeszow-zengota,lampart,celmer,mitko,kielbasa,szostek,dudek,pyszny.................

    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (9)