WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

AutoWatch Polska partnerem Ekstraligi Żużlowej

AutoWatch Polska został partnerem Ekstraligi Żużlowej w sezonach 2017-2018. Firma oferuje blokady alkoholowe w pojazdach, które są bezinwazyjne dla ich elektroniki i zapewniają prewencję w prowadzeniu pojazdów po spożyciu alkoholu.
Michał Wachowski
Michał Wachowski
WP SportoweFakty / Wojciech Klepka

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z nowym partnerem, który jest zaangażowany w branżę motoryzacyjną i spełnia w swoich rozwiązaniach technicznych najwyższe światowe standardy - powiedział Wojciech Stępniewski, Prezes Ekstraligi Żużlowej. - Zależy nam nie tylko na wzajemnej współpracy, ale także na podkreśleniu jak ważne jest bezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów, a dzięki urządzeniom AutoWatch możemy mówić o naprawdę solidnej prewencji dla wszystkich użytkowników dróg.

Autowatch Polska będzie obecny w grafice telewizyjnej z wynikami biegów rozgrywek PGE Ekstraligi podczas wszystkich transmisji z meczów w nSport+. - Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z Ekstraligą Żużlową? Jesteśmy przekonani, że żużel to bardzo widowiskowy sport, któremu sami od lat kibicujemy, a przede wszystkim uwielbiamy sportowe emocje, których nie brakuje na stadionach wypełnionych liczą publicznością - powiedział Rafał Misztalski, prezes Zarządu AutoWatch Polska. - Ekstraliga Żużlowa to dla nas solidny partner, z którym chcemy się utożsamiać i bardzo cieszymy się z długofalowej współpracy.

AutoWatch zajmuje się sprzedażą urządzeń instalowanych w pojazdach, które wymuszają badania trzeźwości u kierowców przed uruchomieniem silnika. - Uruchomienie samochodu staje się możliwe, gdy wynik badania nie wskaże przekroczonego progu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Blokada alkoholowa AutoWatch to również sposób na odzyskanie prawa jazdy – podkreślił Rafał Misztalski.

Kierowcy, któremu zatrzymano prawo jazdy z powodu prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu, w połowie okresu nałożonej kary umożliwiono ubieganie się o warunkowy zwrot prawa jazdy. Warunkiem jest montaż blokady alkoholowej w pojeździe, który będzie prowadził.

Blokady alkoholowe AutoWatch to również rozwiązanie dla firm, w których używa się samochodów. W Miejskich Zakładach Autobusowych w Warszawie blokady alkoholowe AutoWatch zostały zamontowane w ponad 200 najnowszych autobusach.

ZOBACZ WIDEO Odpracował poprzednie zimy. Będzie objawieniem sezonu?Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! ->

Czy jesteś zadowolony z jakości transmisji ligowych meczów na antenie w nSport+?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.