Oskar Bober i Damian Dróżdż wygrali treningowy turniej par w Rawiczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Wojciech Klepka / Damian Dróżdż
WP SportoweFakty / Wojciech Klepka / Damian Dróżdż

Zwycięstwem Oskara Bobera i Damiana Dróżdża zakończył się treningowy turniej par w Rawiczu. W sobotnich zawodach kolejne trzy miejsca zajęli przedstawiciele miejscowego Kolejarza.

Juniorzy Betard Sparty Wrocław zdominowali zawody. Cztery wyścigi, w tym finał, zakończyli podwójnym triumfem, a jedynym pogromcą w fazie zasadniczej został Valentin Grobauer. Niemiec wspólnie z Przemysławem Gierą zajęli trzecie miejsce. Na drugiej pozycji uplasowali się Stanisław Mielniczuk i Rafał Konopka.

Wyniki

1. Betard Sparta Wrocław - 18+5 3. Oskar Bober - 13+1 (2*,2,3,3,3) 4. Damian Dróżdż - 10+4 (3,1*,2*,2*,2*)

2. RKS Kolejarz Rawicz - 12+1 1. Stanisław Mielniczuk - 7+2 (1,2*,1*,3,d) 2. Rafał Konopka - 6 (0,3,2,d,1)

3. RKS Kolejarz Rawicz 2 - 11 5. Valentin Grobauer - 9 (3,3,3,d) 6. Przemysław Giera - 2 (0,0,0,2)

4. RKS Kolejarz Rawicz 3 - 11 9. Arkadiusz Pawlak - 7 (0,3,3,1) 10. Marek Lutowicz - 4 (1,2*,1,0)

5. Goście - 8 7. Paweł Staniszewski - 3 (1,u,0,2) 8. Tomasz Dutka - 5 (2,1,1,1)

Bieg po biegu: 1. Dróżdż, Bober, Mielniczuk, Konopka 2. Grobauer, Dutka, Staniszewski, Giera 3. Konopka, Mielniczuk, Lutowicz, Pawlak 4. Grobauer, Bober, Dróżdż, Giera 5. Pawlak, Lutowicz, Dutka, Staniszewski (u) 6. Grobauer, KOnopka, Mielniczuk, Giera 7. Bober, Dróżdż, DUtka, Staniszewski 8. Pawlak, Giera, Lutowicz, Grobauer (d) 9. Mielniczuk, Staniszewski, Dutka, Konopka (d) 10. Bober, Dróżdż, Pawlak, Lutowicz

Finał: 11. Bober, Dróżdż, Konopka, Mielniczuk (d)

Który zawodnik będzie silniejszym punktem Betard Sparty Wrocław?