Żużel kanał RSS

zostań fanem
5866 fanów
 • Multi 7 - BLOG GŁÓWNY

  Pół roku... Dokładnie tyle minęło od finału poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi. I dokładnie w dniu dzisiejszym wracamy my... czyli organizatorzy jedynego oficjalnego menedżera żużlowego na tym portalu. Wracamy, by obwieścić wszem i wobec zasady kolejnej edycji jednej z najbardziej popularnych rywalizacji (…)

  Więcej

 • AutoMoto Team6, menedżer dla fanów 2 i 4 kółek :)

  Witam ! Wszystkim fanom sportów auto-moto polecam nową zabawę na SF-WP AutoMoto Team6 O co chodzi? 1. Wybieramy po dwóch zawodników z F1, Moto GP i Speedway GP 2. Mamy na to limit punktowy, jest to 25 pkt 3. W trakcie sezonu możemy zmienić dwóch zawodników gratis (pamiętając o limicie) i jednej zmiany (…)

  Więcej

 • Zmiany regulaminowe w sezonie 2017 – kompendium

  Na początek 2 uwagi: 1.Skupiłem się na Ekstralidze 2. Proszę żeby nie obarczać mnie winą, jeśli PZM jak to ma w swoim zwyczaju zmieni reguły w trakcie sezonuDo rzeczy: 1.Oświadczenia dotyczące kolizji terminów przełożonych meczów Pierwszeństwo ma zawsze Ekstraliga, poza przełożeniem na termin ligi (…)

  Więcej

 • TYPY DNIA DARMO SPORTI TYPUJE !!! :)

  Witam , chciałbym zachęcic was do odwiedzania i komentowania typów ogólnie sportowych bedę dawał swoje typy jak i obserował też wasze kiedy jakieś ciekawe bedą danego dnia  a więc zaczynam dziś TYPY FC Union Berlin - 1. FC Nünrberg   - 1 Apoel Nikozja vs AEL Limanssol  - 1 Platanias - Iraklis 1908  (…)

  Więcej

 • Powrót do przeszłości, czyli zabaw regulaminowych PZM ciąg dalszy

  14 marca 2017 roku zmienił się kolejny raz Regulamin Przynależności Klubowej. Zmiany które w nim zaszły dotyczą generalnie doprecyzowania kwestii uzyskiwania oświadczeń od zagranicznych lig i związanch z tym poświadczeń do startu w Ekstralidze. Ale to co jest prawdziwym kuriozum to ostatni paragraf (…)

  Więcej