Ile tzw. czystych kompletów punktów w Ekstralidze w całej karierze zdobył Nicki Pedersen?
Eduard Krcmar
Jan Kvech
Vaclav Milik
4/15
Który z wymienionych zawodników będzie w tym roku pełnoprawnym uczestnikiem finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski?
6/15
Którego zawodnika Apator Toruń wypożyczył do Startu Gniezno?
Zacha Cooka
Nicolaia Heiselberga
Caspera Henrikssona
7/15
W bardzo trudnych warunkach toczył się mecz Arged Malesy z H.Skrzydlewska Orłem. "Każą jechać" miał mówić sędzia tego spotkania. Kto nim był?
Andrzej Kraskiewicz
Paweł Michalak
Paweł Palka
8/15
W latach 1984-88 rywalizacja w Indywidualnych Mistrzostwach Świata była zdominowana przez Hansa Nielsena i Erika Gundersena. W tym okresie tylko raz ta dwójka nie zajęła dwóch najwyższych miejsc, a było to w 1986 roku, kiedy mistrzem został Nielsen, a srebrny medal zdobył...
Jan Osvald Pedersen
Kelvin Tatum
Sam Ermolenko
9/15
W zeszłym roku w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w zespole Unii Tarnów startował zawodnik z Argentyny. Wskaż o kogo chodzi.
11/15
Wskaż jak nazywają się młodzi zawodnicy Platinum Motoru Lublin i Cellfast Wilków Krosno.
Bartosz Bańbor i Szymon Bańdur
Szymon Bańbor i Bartosz Bańdur
Jestem zaskoczony informacją, że to dwaj różni zawodnicy
12/15
Kto był pierwszym rosyjskim żużlowcem, który otrzymał polskie obywatelstwo?
Grigorij Charczenko
Renat Gafurow
Roman Poważny
13/15
Przez ile sezonów w cyklu Grand Prix obowiązywał system knock-out, dzięki któremu w turnieju udział brało aż 24 żużlowców?
Pięć
Siedem
Dziewięć
14/15
W finale Brązowego Kasku mało kto stawiał na tego zawodnika. On jednak wygrał cztery wyścigi, a gdyby nie wykluczenie w jednym z biegów, mógłby wygrać cały turniej. Ostatecznie zajął czwarte miejsce. O kogo chodzi?