Bieg 15
43
1 : 5
46

W pierwszym łuku ciasno i upadek zanotowali Czałow i Puszakowski. Zawodnicy wstali z toru o własnych siłach, a sędzia analizuje zdarzenie na nagraniu wideo. Ilja Czałow został wykluczony z powtórki. W powtórce pewne zwycięstwo pary gości.

41

Burza na dystansie popełnił błąd i spadł z drugiego miejsca na czwarte. KSM przed ostatnim biegiem wychodzi na jednopunktowe prowadzenie.

1

Wyścig bez emocji. Pewne zwycięstwo Jeleniewskiego.

36

Puszakowski bezskutecznie atakował Pedersena. Nocuń dojechał daleko za tą dwójką zawodników.

33

Pewne zwycięstwo Czałowa. Bellego na pierwszym łuku został wypchnięty i spadł na czwarte miejsce. Później próbował zbliżyć się do Miesiąca, ale bez efektu.