WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

PGE Ekstraliga

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1 Ekantor.pl Falubaz 1 0 2 1 0 0 +18
2 Cash Broker Stal Gorzów 1 0 2 1 0 0 +2
3 Get Well Toruń 2 0 0 0 0 2 -20
. Betard Sparta 0
. MRGARDEN GKM 0
. ROW Rybnik 0
. Fogo Unia Leszno 0
. Włókniarz Vitroszlif CrossFit 0

Nice 1. Liga Żużlowa

M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
1 Euro Finannce Polonia Piła 2 0 4 2 0 0 +19
2 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 0 3 1 1 0 +14
3 Orzeł Łódź 2 0 3 1 1 0 +10
4 Grupa Azoty Unia Tarnów 2 0 2 1 0 1 +26
5 Lokomotiv Daugavpils 2 0 2 1 0 1 +8
6 Stal Rzeszów 3 0 2 1 0 2 -11
7 Arge Speedway Wanda 3 0 2 1 0 2 -24
8 Polonia Bydgoszcz 2 0 0 0 0 2 -42

2. Liga Żużlowa

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1 TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 3 0 4 2 0 1 +3
2 Speed Car Motor Lublin 1 0 2 1 0 0 +19
3 GTM Start Gniezno 1 0 2 1 0 0 +16
4 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 1 0 2 1 0 0 +14
5 KSM Krosno 1 0 0 0 0 1 -10
6 Stal-Met Kolejarz Opole 1 0 0 0 0 1 -16
7 Kolejarz Rawicz 2 0 0 0 0 2 -26

Klasyfikacja generalna IMŚJ

M Zawodnik Kraj Pkt
1 Max Fricke Australia 46
2 Krystian Pieszczek Polska 40
3 Robert Lambert Wielka Brytania 37+3
4 Jack Holder Australia 37+2
5 Patrick Hansen Dania 35
6 Dimitri Berge Francja 35
7 Wiktor Kułakow Rosja 27
8 Erik Riss Niemcy 27
9 Paweł Przedpełski Polska 26
10 Josh Bates Wielka Brytania 23
11 Eduard Krcmar Czechy 19
12 Adam Ellis Wielka Brytania 17
13 Bartosz Smektała Polska 16
14 Mikkel B. Andersen Dania 9
15 Joel Andersson Szwecja 9
16 Kenny Wennerstam Szwecja 4
17 Dominik Kossakowski Polska 3
18 Zach Wajtknecht Wielka Brytania 1
19 Nathan Greaves Wielka Brytania 1
20 Patrik Mikel Czechy 1
21 Max Clegg Wielka Brytania 0

Klasyfikacja generalna SEC

M Zawodnik Kraj Pkt
1 Nicki Pedersen Dania 40
2 Vaclav Milik Czechy 38+3
3 Krzysztof Kasprzak Polska 38+2
4 Grigorij Łaguta Rosja 37+3
5 Leon Madsen Dania 37+2
6 Antonio Lindbaeck Szwecja 37+1
7 Emil Sajfutdinow Rosja 35
8 Przemysław Pawlicki Polska 33
9 Joonas Kylmaekorpi Szwecja 26
10 Andrzej Lebiediew Łotwa 26
11 Martin Vaculik Słowacja 24
12 Janusz Kołodziej Polska 24
13 Hans Andersen Dania 24
14 Anders Thomsen Dania 20
15 Peter Ljung Szwecja 16
16 Maksim Bogdanow Łotwa 11
17 Kai Huckenbeck Niemcy 9
18 Kacper Woryna Polska 6
19 Nicolas Covatti Włochy 5
20 Tobias Busch Niemcy 4
21 Andriej Kudriaszow Rosja 3
22 Robert Chmiel Polska 3
23 Tobias Kroner Niemcy 1
24 Dominik Kubera Polska 1

Elitserien

M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
1 Rospiggarna Hallstavik 14 7 29 10 2 2 +136
2 Piraterna Motala 14 6 24 9 0 5 +30
3 Indianerna Kumla 14 4 22 8 2 4 +28
4 Dackarna Malilla 14 3 19 8 0 6 +29
5 Masarna Avesta 14 4 18 7 0 7 +62
6 Elit Vetlanda 14 3 15 5 2 7 -9
7 Lejonen Gislaved 14 1 9 4 0 10 -63
8 Smederna Eskilstuna 14 0 4 1 2 11 -210

Allsvenskan

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1. Vastervik Speedway 8 4 20 8 0 0 +137
2. Griparna Nyköping 8 3 11 4 0 4 +33
3. Vargarna Norrkoeping 8 2 10 4 0 4 +24
4. Ornarna Mariestad 8 1 5 2 0 6 -103
5. Valsarna Hagfors 8 0 4 2 0 6 -91

Premiership

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Belle Vue Aces 5 14 4 0 1 +28
2 Poole Pirates 5 11 2 1 2 +31
3 Rye House Rockets 4 9 3 0 1 +5
4 Wolverhampton Wolves 5 9 3 0 2 -1
5 Swindon Robins 4 5 1 1 2 -6
6 Leicester Lions 4 5 1 0 3 -23
7 King's Lynn Stars 3 3 1 0 2 -2
8 Somerset Rebels 4 3 1 0 3 -32

Championship

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Glasgow Tigers 5 13 4 0 1 +25
2 Edinburgh Monarchs 4 12 4 0 0 +60
3 Ipswich Witches 7 10 3 0 4 -4
4 Sheffield Tigers 5 9 3 0 2 +37
5 Peterborough Panthers 5 9 3 0 2 -25
6 Workington Comets 3 7 2 0 1 +18
7 Scunthorpe Scorpions 8 7 2 0 6 -40
8 Newcastle Diamonds 3 6 2 0 1 +30
9 Redcar Bears 4 6 2 0 2 -7
10 Berwick Bandits 6 0 0 0 6 -94

Bundesliga

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Wolfe Wittstock 1 2 1 0 0 +12
2 MSC Brokstedt 1 2 1 0 0 +5
3 AC Landshut 1 0 0 0 1 -5
4 DMV White Tigers 1 0 0 0 1 -12
MC Nordstern Stralsund

Liga czeska

M Drużyna M Pkt +/-
1 Marketa Praga 1 4 +35
2 Zlata Prilba Pardubice 1 3 +33
3 Speedway Club Żarnowica 1 2 +26
4 AK 3ton Slany 1 1 +26

Liga duńska

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1 Esbjerg Vikings 1 0 2 1 0 0 +17
2 Holsted Tigers 1 0 2 1 0 0 +8
3 Slangerup Speedway Klub 1 0 0 0 0 1 -8
4 Grindsted Speedway Klub 1 0 0 0 0 1 -17
Holstebro Speedway Klub
Munkebo Scorpions
Region Varde Elitesport
Team Fjelsted

Liga rosyjska

M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Wostok Władywostok 8 14 7 0 1 +83
3 Turbina Bałakowo 8 6 3 0 5 -32
2 Mega Łada Togliatti 8 4 2 0 6 -51

MDMP, gr. III

M Drużyna Pkt +/-
1 ROW Rybnik 10 +174
2 Stal Gorzów 10 +161
3 Orzeł Łódź 3 +80
4 Polonia Bydgoszcz 1 +26

Liga Juniorów

M Drużyna R Pkt +/-
1 Fogo Unia Leszno 7 40 +175
2 Betard Sparta Wrocław 7 28,5 +141
3 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 7 26,5 +136
4 ROW Rybnik 7 19,5 +130
5 MRGARDEN GKM Grudziądz 7 17 +105
6 Stal Gorzów 7 16,5 +120
7 Get Well Toruń 7 12 +98
8 Grupa Azoty Start Unia Tarnów 7 8 +91

IMŚ Gladiatorów

M Imię i nazwisko Kraj Razem
1 Dmtrij Kołtakow Rosja 185
2 Igor Kononow Rosja 170
3 Dmitrij Chomicewicz Rosja 154
4 Dinar Walejew Rosja 135
5 Daniłł Iwanow Rosja 106
6 Franz Zorn Austria 104
7 Stefan Svensson Szwecja 78
8 Gunther Bauer Niemcy 67
9 Harald Simon Austria 53
10 Niklas Svensson Szwecja 49
11 Ove Ledstrom Szwecja 47
12 Max Niedermaier Niemcy 43
13 Jan Klatovsky Czechy 34
14 Johann Weber Niemcy 29
15 Nikołaj Krasnikow Rosja 28
16 Jimmy Olsen Szwecja 20
17 Nikita Tołoknow Rosja 19
18 Timo Kankkunen Finlandia 10
19 Władimir Czebłokow Kazachstan 7
20 Artiom Akułow Rosja 6
21 Paweł Niekrasow Kazachstan 5
22 Markus Jell Niemcy 1
23 Michaił Litwinow Rosja 1
24 Lukas Bauer Niemcy 1
25 Tobias Busch Niemcy 1
26 Jasper Iwema Holandia 1
27 Simon Reitsma Holandia 1
28 Iwan Bolszakow Rosja 0
29 Denis Sliepuchin Kazachstan 0
30 Bart Schaap Holandia 0