Bieg 13
37
4 : 2
29

Kildemand na trzecim kółku minął Jędrzejaka. Defekt Jabłońskiego na końcu stawki. Gospodarze zapewnili sobie bonus za zwycięstwo w dwumeczu. We Wrocławiu znowu pada deszcz. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! - Na Twitterze też nas znajdziesz!

Bieg 12
33
1 : 5
27

Goście lepiej wyszli spod taśmy i do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. Janowski do końca atakował Czaję.

Bieg 10
32
4 : 2
22

Kildemand do końca nękał atakami Janowskiego. Jędrzejak na drugim kółku minął Łęgowika.

Bieg 9
28
3 : 3
20

Na pierwszym łuku przed upadkiem ratować się musiał Suchecki. Pewny triumf Woffindena.

15

Woffinden prowadził od startu do mety. Suchecki na wejściu w drugi łuk minął Czaję.

Bieg 6
17
1 : 5
13

Goście lepiej wyszli ze startu i odnieśli pewne zwycięstwo.

Bieg 5
16
4 : 2
8
Peter Kildemand Zastępstwo zawodnika za Grzegorz Walasek
0

Kildemand na drugim kółku minął Janowskiego, ale ten na następnym okrążeniu odzyskał trzecią lokatę. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Krzysztof Kasprzak: Srebro dla mnie jest porażką. Chciałem być mistrzem świata

Bieg 3
12
3 : 3
6

Holta prowadził od startu do mety. Zawodnik gości na ostatnim łuku popełnił błąd, ale miał dużą przewagę nad rywalami. Jabłoński daleko z tyłu.

Bieg 2
9
5 : 1
3

Czaja próbował wyprzedzić Dolnego, ale zawodnik z Wrocławia nie dał się wyprzedzić. Przerwa na kosmetykę toru.

d

Woffinden na drugim okrążeniu wyprzedził Jensena. Holta na pierwszym łuku pojechał zbyt szeroko i musiał bronić się przed upadkiem. Defekt Holty na końcu stawki.

17:07 - koniec kosmetyki toru.

17:02 - polewaczka zjechała z toru, ale wyjechały na niego traktory.

16:56 - polewaczka nadal ubija tor. Nad Stadion Olimpijski nadciągają kolejne czarne chmury.

16:46 - na tor wyjechała polewaczka, która ubija nawierzchnie.

16:39 - trwa kosmetyka toru.

16:36 - sędzia zawodów wraz z komisarzem wyszli na tor i dokonują jego oględzin. Prezentacja została wstrzymana.

16:27 - koniec próby toru.

16:24 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

16:22 - za Walaska zespół z Częstochowy będzie stosować zastępstwo zawodnika.

16:20 - ze strony gospodarzy w próbie toru jadą Pavlic i Woffinden.

16:18 - w próbie toru udział biorą Holta i Jabłoński.

16:13 - próba toru rozpocznie się z opóźnieniem. We Wrocławiu nie pada deszcz, a zawodnicy grzeją motocykle.

15:38 - we Wrocławiu ponownie pada deszcz.

15:10 - po oględzinach stanu toru sędzia zawodów podjął decyzję, że mecz rozpocznie się bez żadnych opóźnień.

15:01 - jeśli we Wrocławiu nie wystąpią opady deszczu, to mecz powinien się odbyć bez żadnych przeszkód. Trwają prace na torze.

14:45 - we Wrocławiu przestało padać.

14:40 - we Wrocławiu nadal pada. Nawierzchnia toru jest mocno nasiąknięta wodą.

14:02 - nad Wrocławiem przeszła ulewa.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

W pierwszym meczu częstochowianie wygrali u siebie 46:44.