Czaja w pierwszym atakiem pod bandą minął Drymla.

Bieg 13
43
3 : 3
23

Holta i Malczewski na ostatnim okrążeniu minęli Nermarka. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

0

Kolejny bieg pokazowy padł łupem Drabika. Kildemand do końca atakował Kościucha.

Bieg 10
34
5 : 1
14

Trzensiok jechał drugi, ale spadł na ostatnią pozycje. Przerwa na kosmetykę toru.

Martin Smolinski stawia na Grand Prix. Jacek Gajewski: Ma ciekawą strategię

Bieg 9
29
4 : 2
13

Kościuch minął na dystansie Szombierskiego.

Bieg 7
25
5 : 1
11

Szombierski na drugim łuku minął Drymla, a potem wysunął się przed Holtę. Przerwa na kosmetykę toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 6
20
5 : 1
10

Nermak nie liczył się w stawce. Kościuch jechał pierwszy, ale obaj rywale minęli go na dystansie.

Bieg 4
15
5 : 1
9
Oskar Bober Rezerwa zwykła za Mike Trzensiok
0

Na torze pojawili się Maksym Drabik, Oskar Polis, Mateusz Rujner i Denis Niedzielski. Juniorzy zmierzyli się w biegu pokazowym, który wygrał Drabik. Pewna wygrana Czai.

Bieg 3
10
3 : 3
8

Jabłoński ładnym atakiem przy bandzie minął Nermarka. Zarządzono przerwę na kosmetykę toru. Ludzie cały czas wchodzą na stadion.

3

W Częstochowie jest ładna, słoneczna pogoda. Na termometrach ok. 17 stopni. Trwa próba toru. Składy potwierdzone. W zawodach nie wystąpi Michael Jepsen Jensen, którego zastąpił Rafał Malczewski. Do nietypowej sytuacji doszło na trybunach. Ochrona wyprasza kibiców ze stadionu, nawet tych posiadających bilety. Fani są zbulwersowani. Pracownicy ochrony wypraszają z obiektu również... dziennikarzy.

15:20 - Jak się okazało, pracownicy ochrony musieli zweryfikować, czy kibice posiadają odpowiednie wejściówki - wcześniej na stadionie odbywała się giełda, przez co znaleźli się na nim ludzie bez biletów. Kibice posiadający karty wstępu zostali już wpuszczeni na stadion. Koniec próby toru.

15:30 - Za chwilę start do pierwszego biegu. Tymczasem przed kasami stoi długa kolejka kibiców, którzy dopiero teraz przyszli na stadion.

Holta przez 4 okrążenia atakował Jeleniewskiego, jednak nieskutecznie.

Nowy tuner kluczem do sukcesu Smolinskiego? Cegielski: Niemcy potrafią być twórczy

Bieg 5

Defekt Jabłońskiego na trzeci pozycji. Spore odległości pomiędzy zawodnikami.

Bieg 8

Na torze ponownie pojawili się juniorzy obu drużyn i znów najlepszy okazał się Drabik. Defekt Jeleniewskiego na pierwszej pozycji. Karpowa cały czas atakował Kildemand.

Bieg 15

Kościuch do końca atakował Holtę. Kildemand upadł w pierwszym łuku, ale szybko wstał i kontynuował jazdę. Po chwili zjechał jednak z toru.